תם שקד (29) שהעפילה לגמר 'נינג'ה ישראל' בקמפיין ראשון לרשת JACK KUBA.כתבה: רונית קיטאי. צילום: יניב גבאי

תם שקד שהיא מהנדסת במקצועה אומרת: 'כל חיי לא העזתי ללכת עם גופיות או שמלות. לקח לי 28 שנים להיות שלמה עם הגוף החזק שיש לי, הרבה בזכות הנינג'ה וההבנה שנשיות זה כל מה שנרצה שהיא תהיה'

פורסם ב: 27/03/2023 09:18

תם שקד. צילום: יניב גבאי
הקמפיין בכיכובה של שקד יעלה בחודש הקרוב. הבחירה בה הינה חלק מאסטרטגיית השיווק של מותג הפרימיום הכולל בין היתר הרחבה של תחום הספורט, ופניה למגוון רחב יותר של קהלים.

לדברי קארין דניאלי מנהלת תחום מוצר ברשת JACK KUBA : 'מדובר במהלך אסטרטגי רחב המגדיר את הערכים ואת המסרים השיווקיים של הרשת. הבחירה בתם שקד עולה בקנה אחד עם ערכי JACK KUBA המעצימים את האישה האמיתית והחזקה בכל מידה'.

מוסיפה תם שקד: 'כיום, אני רואה נשיות בתור חוזק, פנימי וחיצוני. אני מקדישה את המהלך הזה והשיתוף פעולה עם JACK KUBA לכל הספורטאיות שעובדות כל כך קשה בשביל להגיע למטרה שלהן ומגיע להן לקבל ייצוג בחברות אופנה. אני רק מקווה שעוד חברות ישמעו את צעקתי לנרמל את הנושא הזה. ואני כל כך מתרגשת להתחיל'.

הספורטאית תם שקד היא האישה הראשונה אי פעם שמעפילה לגמר נינג'ה ישראל. היא זכתה פעמיים בתואר אלופת הנשים, והשנה עשתה היסטוריה כשהעפילה לגמר הגדול של נינג'ה ישראל, שישודר ביום חמישי הקרוב 30 במרץ 2023 בערוץ 12.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   הבוקר (יום ד׳) יצאה משלחת הסברה לסיור...
*   הצעת נישואים תוך כדי הצלת חיים. כתבה:...
*   ד'ר אריק שכטר מומחה ברפואת משפחה ב'כללית'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים