בשעות אחר הצהריים נתפסו בעדשת המצלמה שלנו אביהו האן מ'הירוקים של חיפה' ואנשיו, בעת ישיבת צוות. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

היה זה בקפה 'דרך הים' בדרך הים 68 בכרמל המערבי, שם ישב אביהו האן שהודיע על 'ריצתו' לראשות העיר חיפה. הוא ישב שם בחברת מנהל המטה שלו, סא'ל (מיל) יוסי מזור, ושתיים מהפעילות ב'הירוקים של חיפה:, 'פיקי' פלקסר ברק ,ושרה וולף שיש לה קשר משפחתי למיקום בו הם ישבו. הכיצד?

פורסם ב: 23/03/2023 19:35

מימין לשמאל שרה וולף, 'פיקי' פלקסר ברק, אביהו האן, יוסי מזור.צילום: רונית קיטאי
מה הקשר המשפחתי? שרה וולף, פעילה חברתית, נשואה לשמואל וולף, עובד רשות הדואר, שהוא הנכד של יחיאל וולף ז'ל שהיה בעל חנות מכולת ששכנה בדרך הים 68 ,בדיוק במקום שבו נמצא כיום בית הקפה 'דרך הים' בכרמל המערבי בחיפה.

מעל המכולת שלו התגורר יחיאל וולף ז'ל עם משפחתו, ולימים עזר לו בניהול המקום גם בנו, יצחק וולף ז'ל. כל המוזכרים הם תושבי השכונה ולוקאל פטריוטים של המקום.

פיקי פלקסר תקיים ביום שישי 31.3.23 בשעה 10.30 טכס אזכרה ליקיר הפרטי שלה, שאול פרחי ז'ל שהיה הנפטר הראשון מקורונה בחיפה. הטקס ייערך לדבריה, באתר ההנצחה על שמו בגן שמואל ברח' היינריך היינה בחיפה.

סא'ל (מיל) יוסי מזור מתגורר בכרמל הצרפתי והוא מנהל מטה 'הירוקים של חיפה' בראשותו של אביהו האן. הוא בעל תואר שני בלימודי ארץ ישראל וארכיאולוגיה בהצטיינות ובוגר תכנית מנהיגות של הפורום למחשבה מדינית חברתית בראשותו של פרופ' אלי בר נביא ושלמה בן עמי. איש חינוך, מרצה בתכניות להכשרת מורים באוניברסיטת חיפה ובמכללת 'אורנים'.

'את דרגת סא'ל העניק לי בזמנו מפקדי הנערץ בני גנץ, כאלוף פיקוד צפון' הוא סיפר ודיווח כי 'לימים כשחזרתי מהשליחות באטלנטה ג'ורג'יה כשליח ההסתדרות הציונית, הצטרפתי לשורותיו של בני גנץ במפלגת 'חוסן לישראל כחול לבן' ואף שימשתי למשך כשנתיים וחצי כמנהל מרחב צפון של המפלגה. לפני כשנה נכנסתי לעולם הנדל'ן וניהלתי משרד של רשת גדולה ומוכרת. בימים אלה אני בתהליך הקמה עם עוד מספר שותפים של רשת תיווך לנכסי יוקרה'.

על מה הם דיברו שם אין לי מושג. צילמתי אותם והמשכתי הלאה לפגישות שנקבעו לי מראש. אבל אי אפשר שלא להזכיר את המחמאות שמקבל ללא הרף אביהו האן, על שהוא נראה צעיר בהרבה ממה שהיה קודם לכן. את הסיבה אני ניחשתי. הוא עבר ניתוחי עיניים כדי שלא יזדקק למשקפיים . המראה הנוכחי מחמיא לך מאוד, אמרתי לו. 'כן. כולם אומרים לי את זה, אבל לא היתה לי ברירה והייתי חייב לעבור ניתוחי עיניים כדי להיפטר מהצורך להרכיב משקפיים. יש לי תחביב של צלילה ובכל פעם שצללתי, הפריעו לי מאוד המשקפיים שעליי. עכשיו הרבה יותר קל לי', הודה באוזנינו. גם לדגים שבמים נחמד יותר מן הסתם.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   'החלום שלי לטפס על הקילימנג'רו - ואני...
*   נציגות חיפאית בהנהלת איגוד היועצות...
*   כמו תמיד,לעו'ד טליה שקולניק קרייר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים