'מילים בתוך מזוודה' מאת צילה דגון. הוצאת 'ספר לכל'

הפסיכולוגית הארצית לשעבר ימימה גולדברג כותבת בין היתר על ספרה של צילה דגון: 'צילה דגון יוצרת דרמה פסיכולוגית מורכבת המתארת את התפתחותה הנפשית של ילדה, מקרות אירוע טראומטי שגרם לה לאילמות ועד להיותה אישה בוגרת'

פורסם ב: 15/03/2023 10:38

מילים בתוך מזוודה מאת צילה דגון. הוצאת 'ספר לכל'
בוקר בהיר אחד דניאל, ילדת טבע סקרנית ואינטליגנטית, מפסיקה פתאום לדבר. היא מסתגרת בעולמה ומתקשרת עם משפחתה וחבריה באמצעות מילים שהיא גוזרת ושומרת בתוך מזוודה.

חייה של דניאל רצופים בקשיים ובאתגרים, בשל אי יכולתה לדבר החל מילדותה, לאורך נעוריה ועד היותה אישה. בין השאר היא מוצאת בצילום כלי ביטוי לרגשותיה ולתקשורת עם הסביבה, והמצלמה הופכת לה לפה. האם השתיקה של דניאל תישאר גזירה משמיים?

מה גורם לאמה הכוחנית והאנוכית לעזוב את משפחתה ולהפוך את בעלה מסלע איתן ועוגן משפחתי לשבר כלי?

העלילה שזורה בהפתעות ובאירועים בלתי צפויים שמזמנים לקורא חוויה ייחודית , מסקרנת ומרתקת. ובעודו מציץ את מחוזות הנפש של גיבורה שאינה מדברת, הוא מוזמן להציץ גם אל מחוזות קסומים באחד מאיי יוון ובעיירת ספרים ציורית באנגליה.

'מילים בתוך מזוודה' מצליח לרתק את הקורא מתחילתו ועד סופו והוא כתוב בשפה עשירה.זהו ספרה השביעי במספר למבוגרים וצילה דגון פירסמה עד היום גם ספרי שירה ועשרות ספרי ילדים ונוער. 197 עמודם - 98 ש'ח. הוצאת 'ספר לכל'. להשיג ברשתות הספרים ובחנויות הספרים הנבחרות .

להשיג גם באתר:

www.bookme.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   אתם עומדים לקבל החלטה מצוינת! 9 המלכודות...
*   רותי איש כסית בספרה המרתק 'כך היינו'...
*   'סיפורי חישנים' מאת קטי בירמן. איורים:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים