אנשים גדולים במדינה קטנה ולהפך.... מאת יעקב עדן-שטנקה. הוצאת ספרי 'צמרת'. כתבה: רונית קיטאי

יעקב עדן-שטנקה בן 64 הינו חונך ומרצה. במשך קרוב ל-40 שנה הוא מאמן אישי, משפחתי ועסקי. מעבר לכך היה אב משמורן שגידל את בנותיו בעקבות גירושים ולדבריו לעיתים גדל איתן. כיום גם סבא מאושר. ניסיון רב, ידע, אינטואיציה בריאה, נשמה יתרה ואולי אף מזל מסייעים בידו לסייע רבות ללקוחותיו.

פורסם ב: 10/03/2023 14:04

אנשים גדולים במדינה קטנה ולהפך מאת יעקב עדן שטנקה. הוצאת ספרי 'צמרת'
ספר מרתק, סוחף, משעשע עד מאוד, חריף ואינטליגנטי המתאר את סיפורו של סוכן חשאי ישראלי המגיע בדרך מסוימת להיות ראש הממשלה, אף שכלל לא התכוון לכך.

לספר התקבצו 30 פרקים / סיפורים וניתן לקרוא כל אחד מהם לחוד. כל סיפור הוא מעין מיני קומדיית מצבים עצמאית ונונסנסית. פלא הסיפורים מתחברים לכדי סיפור אחד רב עלילתי על גיבורים רבי מעללים. הספר רווי משחקי מילים מחוכמים ומצבים אבסורדיים וגם אמירות נוקבות ואקטואליות.

את ספרו הוא הקדיש 'לרעייתי פטריסיה ('למה כתבת בעברית? אתה יודע שאני לא מבינה מילה', פטריסיה, אשתו הצרפתיה של מחבר הספר. ר.ק.), לבנותיי קליה ואלתאה (אלתאה היא זו שעברה על תוכן הספר בטרם נמסר לעריכה מקצועית של גילי תל-אורן.ר.ק.) ובעליהן רן ומשה, לנכדתי אנאבל ולנכדי אריאן. והקדשה גם לכלבים ולחתולים (לא בדיחה. זה מודפס שם שחור על גבי לבן. ר.ק.). 'להוריי חיה ושמואל שטנקה, שממקום מושבם בגן עדן, היו, הינם ויהיו דגם הורות וסבתאות מעורר השראה. שילוב של יידישע מאמא ומענטש'.

תמונת עטיפה: istockphoto.com

עיצוב עטיפה: סטודיו צמרת- צמרת שי

כל הזכויות שמורות למיזםקס וליעקב עדן-שטנקה

99 עמודים -78 ש'ח. הוצאת ספרי 'צמרת'
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   אתם עומדים לקבל החלטה מצוינת! 9 המלכודות...
*   רותי איש כסית בספרה המרתק 'כך היינו'...
*   'סיפורי חישנים' מאת קטי בירמן. איורים:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים