השנה תתקיים תחרות מלכת היופי לאימהות . על היוזמה וההפקה מיכל יופדוב זוכת תחרות 'מיס יוניברס' לנערות. כתבה: רונית קיטאי. צילום: מיקי שרון

מיכל יופדוב (17) מספרת כי לראשונה בישראל תתקיים תחרות מלכת היופי לאימהות. מיכל יופדוב מדווחת כי בתחרות ישתתפו 25 בנות מתוך אלפי המתמודדות ששלחו מועמדות ובתאריך 28.3.23 ידעו כולם מי האמא היפה ביותר בישראל, והיא זו שגם תטוס לייצג את ישראל בתחרות העולמית שהתתקיים באיזמיר,טורקיה

פורסם ב: 07/03/2023 12:25

מיכל יופדוב יוזמת ומארגנת התחרות. צילום: מיקי שרון
המועמדות לתחרות יעברו שלל פעילויות מעצימות, ימי גיבוש, ימי צילום, שיעורים משלל הטובים בתעשייהם, כוריאוגרפיה ועוד. מיכל יופדוב אף הקימה פאנל שופטים רחב מכל המגזרים.

לדבריה 'בתחרות הזאת אין קריטריון יופי מסוים לא גובה או משקל, כולן מתחילות מאותה נקודה. המטרה להראות שבשנת 2023 אין מקום לקריטריון יופי. המטרה שלנו להעצים אימהות ולשים אותם בקדמת הבמה ולהראות שאמא יכולה להיות בכל מקום ועדיין לטפח את עצמה , לתת לה את המקום שהיא עדיין מעוררת השראה גם אצל האחרים'.

התחרות תתקיים בבית יד לבנים באשדוד ב-28.3.23 . מחיר כרטיס לצרכן 68 ש'ח והרווחים מהתחרות יתרמו לעמותת 'אישה לאישה' הפועלת למען מיגור תופעת האלימות במשפחה.


מיכל יופדוב, בת ה-17 היא המפיקה הצעירה ביותר העולם מטעם ארגון WlBF על הצד המשפטי עו'ד דני זגורי זיו המלווה את כל התחרות .עוזרת הפקה מושקא אלפסי.
מודעת התחרות למלכת היופי לאימהות 2023 שמפיקה מיכל יופדוב

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   הבוקר (יום ד׳) יצאה משלחת הסברה לסיור...
*   הצעת נישואים תוך כדי הצלת חיים. כתבה:...
*   ד'ר אריק שכטר מומחה ברפואת משפחה ב'כללית'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים