השבוע נחתו בישראל שני אטיאס (ילידת חיפה) ויואב סויסה (עכו), לפרמיירת הבכורה לסרט 'תשובה' בכיכובם. כתבה:רונית קיטאי צילום: marlaw umambong

'תשובה' TSHUVA הוא סרט קצר שהופק בארה'ב ונכתב והופק ע'י יואב סויסה. זהו סיפור על זוג נשוי צעיר חרדי ואמיד, ללא ילדים. חנה ובנימין. בנימין (יואב סויסה), בחור אברך חרדי, נשוי לחנה (שני אטיאס), אשתו המסורה והאוהבת. הם מתגוררים בקליפורניה, בלוס אנג׳לס היפה והשמשית. האמנם חייהם מושלמים?

פורסם ב: 27/02/2023 21:30

tshuva- pic by marlaw umambong-yoav swissa
חייהם מושלמים לכאורה ובסביבה מלאה משפחות עם ילדים ותחת לחץ חברתי. שניהם אמנם יראי כבוד, מאמינים אדוקים באלוהים ובכוח הקהילה, אך בנימין לא מפסיק לחלום על בריחה מחייו לדרך אחרת.

שני אטיאס שגדלה ברחוב דרך הים בכרמל המערבי בחיפה היא שחקנית, מנחה ומפיקה ישראלית שחיה בלוס אנג׳לס. היא התחילה בסדרת הנוער המצליחה 'גאליס', ומאז כיכבה בסדרות וסרטים אמריקאים ביניהם 'חסרי בושה', 'מקגיוור', 'עשרה ימים בוואלי' ועוד. שני אטיאס קטפה פרס על תפקידה בסרט הקצר 'צבע אדום' בו גילמה חיילת ישראלית וגם השתתפה בסרט הישראלי-אמריקני עטור הפרסים 'נתראה בשמחות'.

אז עכשיו היא מתראה בשמחה גדולה בארץ ומספרת: 'כשיואב שיתף אותי ברעיון לסרט, הרגשתי את התשוקה שלו, המקוריות והלכתי על זה'.

לשני אטיאס המצליחה מאוד בזכות עצמה ולאחותה הבוגרת ממנה, מורן אטיאס, יש עכשיו נושא נוסף ומשותף לאחר ששתיהן הפכו לאימהות, מלבד עולם הקולנוע והזוהר. בעלה של שני, טום שלום, גם הוא יליד חיפה והכל מרגיש הכי בבית שאפשר.

יואב סויסה, (38) שחקן ישראלי- אמריקאי. נולד בעכו למשפחה מרוקאית מסורתית, רביעי מתוך שישה בנים, מתגורר בלוס אנג'לס, למד משחק, פיתח מערכונים קומיים. החל את דרכו בישראל כרקדן בלט וכיכב בפרסומות. כיום הוא עובד כדייל אויר בחברת תעופה, לדבריו: : 'את סיפור הסרט כתבתי בהשראת חברי הטוב ג'וש וכמובן מטפאורית עליי, על הכאב, על הרצון להיות משהו שאולי לא אהיה'.
tshuva- pic by marlaw umambong-yoav swissa

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   הבוקר (יום ד׳) יצאה משלחת הסברה לסיור...
*   הצעת נישואים תוך כדי הצלת חיים. כתבה:...
*   ד'ר אריק שכטר מומחה ברפואת משפחה ב'כללית'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים