ד'ר אסף הלפרין (47) התמנה למנהל המרכז הרפואי 'זבולון' והוא איש תקשורתי מאוד. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

ד"ר הלפרין נשוי ואב לארבעה ילדים הוא מומחה ברפואת המשפחה ובעל השתלמות ברפואת ספורט. את דרכו הניהולית ב'כללית' מחוז חיפה וגליל מערבי החל כמנהל מרכז בריאות משגב ובהמשך כמנהל מינהלת 'אשר' ב'כללית'. בטרם הגיע לתפקידו, ולרפואה בכלל, ד'ר הלפרין היה בעבר קולגה שלנו כאשר ערך והגיש חדשות בגלי צה'ל, ובהמשך בערוץ 10

פורסם ב: 29/09/2022 13:43

ד'ר אסף הלפרין. צילום: דוברות 'כללית'
המרכז הרפואי 'זבולון' מקבוצת 'כללית' צפוי לעבור מתיחת פנים בשנים הקרובות: הבניינים ישופצו, השירותים הרפואיים יורחבו ,יחודש המכשור הרפואי למתקדם ביותר והוא עתיד לגדול בעוד 50%.

ד'ר אסף הלפרין נכנס לתפקידו כמנהל המרכז הרפואי זבולון, שמאגד את מיטב המומחים ברפואה היועצת תחת קורת גג אחת וכולל : מיון קהילתי, חדרי ניתוח, מכון אונקולוגי , מרכז בריאות אישה כולל מיון ומרפאת פוריות, מכון אונקולוגי, מכון גסטרו, מכון לב, אורתופדיה, כירורגיה וכירורגיה פלסטית, מרפאת שד, פרוקטולוגיה, אורולוגיה, עינים, א.א.ג, עור, נוירולוגיה, נוירוכירורגיה, מרפאת סוכרת, נפרולוגיה, ראומטולוגיה, אנדוקרינולוגיה, המטולוגיה רדיולוגיה, מעבדה, בית מרקחת ובדיקות פולשניות בתחומים שונים.

לדבריו של ד'ר הלפרין: 'פעולות רבות שלרוב מבוצעות רק במסגרת בתי חולים או במרכזים פרטיים, נעשות ב'זבולון' במסגרת ציבורית- ובקהילה. חלק גדול מהיועצים וממנהלי המחלקות ב'זבולון' עובדים גם בבתי החולים, בעיקר במרכז הרפואי 'כרמל' של 'כללית', אך גם בבתי החולים הממשלתיים.

פרט לרופאים היועצים, יש ב'זבולון' צוות מקצועי ומסור מכל הסקטורים, ובכלל זה מתחומי הסיעוד, רוקחות, מינהל, מחשוב, טכנולוגים רפואיים ועובדי מעבדה, טכנאי רנטגן , עובדים סוציאליים, יועצות תזונה , קלינאיות תקשורת ועוד'.

כאשר שנשאל ד'ר אסף הלפרין מה החזון שלו, הוא משיב בצניעות: 'אני עדיין בתהליך למידה. לפני שמדברים על שינוי או על ניסיון להטביע חותם, צריך קודם כל לשמור על הקיים ועל מה שנעשה עד כה. אין זה סוד שאנחנו שואפים כל העת למצוינות בשרות הן בקיצור אורכי התורים ובוודאי בזמן ההמתנה לקבלת הטיפול הרפואי.

אנחנו מתכוונים לווסת שירותים נוספים מבתי החולים ל'זבולון'. זו המגמה וזה כורח המציאות. כדי לאפשר זאת ,המרכז יעבור בשנים הקרובות שיפוץ משמעותי וגדול,של שני הבניינים ויצמח משטח של 8,000 מ'ר ל-12,000 מ'ר. זה כמובן לא יקרה ביום אחד. זה מאוד מורכב, והבנייה תבוצע בהדרגה בכדי למזער את הפגיעה בשירותים שניתנים למטופלים. אני שמח לבשר שאנחנו כבר יוצאים לדרך'.


הזיהוי של המרכז הרפואי 'זבולון' כבית חולים קהילתי קיבל משנה תוקף לפני כשנה, כאשר שירותי המיון הקהילתי ומחלקת הטראומה הורחבו לשעות הלילה (23:00) ולסופי שבוע וחגים. גם בלילות ובסופי שבוע יכולים מבוטחי הכללית לקבל שירות רפואי מקיף, למבוגרים ולילדים, כולל מענה אורתופדי וטיפול בפציעות תוך שימוש במידת הצורך במעבדה ובמכון הרנטגן המצויים המרכז.

'אלו רק מקצת השירותים שניתנים יום יום על ידי 400 אנשי הצוות במרכז הרפואי זבולון , כשלנגד עיניהם המטרה היא אחת: "לשים את המטופלים במרכז ואת איכות השירות שניתן להם בראש סדר העדיפויות', בירכה את ד'ר הלפרין - ד'ר לילך צולר המנהלת הרפואית של 'כללית' מחוז חיפה וגליל מערבי: 'אני בטוחה כי ד"ר הלפרין יבצע את תפקידו באופן מיטבי ומקצועי, תוך פיתוח השירות והצעדת המרכז הרפואי למצוינות'.

מנהל המחוז רונן נודלמן הוסיף: 'הקריה הרפואית 'זבולון' נמצאת בתנופת צמיחה משמעותית לטובת תושבי הקריות והאזור ואני שמח על מינויו של ד'ר אסף הלפרין למנהל המרכז. ד'ר הלפרין בעל ניסיון ניהולי רב ואני סמוך ובטוח כי ימלא את תפקידו בהצלחה רבה וביחד עם צוות המרכז יובילו את פרויקט ההרחבה והשדרוג במקצועיות וברגישות'.

(אושרת אפלמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   שגריר צרפת בישראל, פרדריק ז'ורנס, ביקר...
*   לסורוקה מרכז רפואי אוניברסיטאי מקבוצת...
*   מפגש מרגש התקיים בין נטלי לייכט שילדה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים