המנטליסט נבו אבוטבול בן ה-17 בקמפיין ראשון 'לעוף על פוף' של מותג החטיפים POOF. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

הקמפיין 'לעוף על פוף' צולם בטרם יציאתו של נבו אבוטבול לסיבוב הופעות בדובאי. הוא הוזמן לשם ע'י שייח שנתקל במופע שלו ברשתות החברתיות והזמין אותו למספר מופעים. בהמשך החודש נבו עתיד להמריא לסיבוב הופעות נוסף בלוס אנג'לס

פורסם ב: 31/07/2022 10:06

המנטליסט נבו אבוטבול. צילום: יח'צ
המנטליסט הצעיר, בן ה- 17, נבו אבוטבול, קיבל קמפיין ראשון, במסגרת זו נבחר להוביל את מסע הפרסום לרגל קמפיין הקיץ של מותג החטיפים POOF , שיעלה השבוע הקרוב בהיקף של מאות אלפי שקלים.

נבו אבוטבול הוגדר 'כיורש של אורי גלר', אחרי שכיכב בגיל 12 בישראל 'גוט טאלנט' ומאז הופיע על כל במה גדולה בישראל, באירועים פרטיים ועסקיים.

לרגל צילומי הקמפיין של POOF חזר נבו אבוטבול מסיבוב הופעות שני בארה'ב שכלל הופעה בערב הגאלה השנתי של הFIDF, והופעה בכנס הארצי השנתי של ארגון הIAC במיאמי מול כ3,000 ראשי הקהילה הישראלית-אמריקנית, שם היה האורח הצעיר ביותר שהשתתף באירוע עם הרצאת טד לקבוצת ה edge של ה IAC, הופעה בפאנל של צעירים מבטיחים מתחת לגיל 30.

במסגרת קמפיין הקיץ: 'לעוף עם פוף', כל מי שיקנה POOF יוכל לזכות מדי יום לרחפן TELO ונייד סלולרי של VIVO מתנה. הקמפיין יעלה בטיק טוק וביוטיוב ובנכסים הדיגיטליים של המותג פוף, בניצוחו של משרד הפרסום לצעירים "ציבלין". בקמפיין החדש ניתן לראות את נבו במגוון סיטואציות בהן הוא הופך שקית של פוף לרחפן וטלפון.

קרין שהין מנהלת השיווק של POOF: 'כחלק מהיותו של פוף אחד המותגים הכי צומחים בשוק החטיפים המלוחים לילדים, חשוב לנו לתת מענה לקהל הצרכנים שלנו בחופשת הקיץ, ולהפוך אותה למהנה יותר'.
נבו אבוטבול המנטליסט וקרין שהין. צילום: יח'צ

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   עידן חגואל הוא אזרח מרוצה מאוד. סרטו...
*   נפתחה מחלקה חדשה ב'קבוצת שטיר' , להפקת...
*   חברת הענק הפולנית בתחום המיכון החקלאי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים