מה לסטייליסטית סנדרה רינגלר ולרשת LAFAYETTE ITALY ? כתבה: רונית קיטאי. צילום: אור גפן

הסטייליסטית סנדרה רינגלר הגשימה חלום ועיצבה קולקציית קפסולה של נעליים בשיתוף רשת 'לאפייט איטלי'. היום היא הצטלמה לקמפיין הקולקציה. מי הפתיע אותה על סט הצילומים?

פורסם ב: 28/07/2022 17:13

צילום: אור גפן
בעלה שגב משה הגיע לסט הצילומים והפתיע אותה עם זר פרחים ונשיקה כשהוא מאחל לה הצלחה, מכל הלב. סנדרה עצמה חוזרת אל שנות ה...שבעים.Back in the 70’S

הסטייליסטית סנדרה רינגלר מגשימה חלום ומעצבת קולקציית קפסולה של נעליים בשיתוף רשת 'לאפייט איטלי' בבעלות משפחת בלס. נעלי הרשת מצטיינים בנוחות ואיכות מתוצרת איטליה והם גאים על השתוף עם מותגי על וביניהם גוצ’י וסאן לורן.

סנדרה רינגלר אשר כאמור הצטלמה היום לקמפיין הקיץ של הקולקציה בכיכובה, סיפרה שהיא עבדה על הכנת הקולקציה קרוב לשנתיים ועכשיו היא זוכה להגשים בה את כל הפנטזיות האופנתיות שלה, בלי להתפשר על איכות ונוחות שיאפשרו לה לרקוד כל הלילה כמו שהיא אוהבת.

לצד עיצובים קלאסים ורומנטיים של אלילות נעוריה וביניהן בריג'יט בארדו ועוד, בחרה רינגלר בצבעים בוהקים וטקסטורות מיוחדות. סנדרה סיפרה שכמו לא מעט נשים, נעליים הן החולשה שלה ויש לה 100 זוגות לפחות. היא ציינה שהנעל חותמת את כל הלוק, וזהו החלק החשוב ביותר להשקיע בו גם בסטייל וגם בנוחות. הקולקציה של סנדרה עוצבה עם מחשבה על האישה הישראלית, אופיה וסדר יומה. עכשיו היא יוצאת לדרך עם חיוך ועם הנעליים שעיצבה. שאפו!
צילום: אור גפן

צילום: אור גפן

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   חברת 'תבואות', השיקה ארבעה טעמים חדשים...
*   חדש על המדף: קמח אגוזי נמר, ואגוזי...
*   'פסטה ריקו' השיקה אתר חדש לשיווק מוצרי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים