ד'ר סאמר מחולה מונה למנהל היחידה המרחבית לכף יד במרכז הרפואי כרמל ובמחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית

רפואת כף היד במרכז הרפואי 'כרמל' וב'כללית', מתקדמת עכשיו יותר לטובת המטופלים. באירוע חגיגי בהנהלת בית החולים העניקו לד'ר סאמר מחולה את כתב המנוי :מנהל 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג ,המנהלת הרפואית של המחוז ד'ר לילך צולר, ומנהל המחלקה האורתופדית ב'כרמל' ד'ר בני ברנפלד

פורסם ב: 26/07/2022 05:36

באירוע השתתפו וברכו את ד'ר סאמר מחולה גם סגני מנהל בית החולים ד'ר שני ברוש וד'ר בני רביב, יו'ר ועד הרופאים ד"ר אריה ביטרמן ומנהלת משאבי אנוש אינה שקליאר אמסלם.

במסגרת תפקידו יהיה אחראי ד'ר מחולה על כל תחום רפואת כף היד ב'כרמל' ובמחוז חיפה של 'כללית' הכולל גם את מרפאות כף היד בקהילה במרכזים הרפואיים 'לין' ו'זבולון'.

היחידה לכף יד רואה ומטפלת באלפי חולים ומטופלים בכל חודש והיא חלק ממגוון שירותי המחלקה האורתופדית בכרמל בהובלת מנהל המחלקה ד'ר בני ברנפלד.

ד'ר גולדברג וד'ר צולר אמרו כי 'תחום כף היד הוא מאוד נדרש ונמצא בחסר, אנחנו שמחים שאתה לוקח אותו לידך ובטוחים כי תוביל אותו להצלחה'.

השירות ביחידת כף היד עוסק באבחון בטיפול ובניתוחים מתקדמים של הגפה העליונה על כל סוגיהם, ע''י רופאים מומחים בכירורגיה של היד. השירות עוסק בניתוחי טראומה, מחלות גפה עליונה, עיוותים מולדים ונרכשים בגפה העליונה, ניתוחי ארתוסקופיה, החלפת מפרקים ומפרקי האצבעות, שחזורים והשתלות של גידים ועצבים, משתלים מלאכותיים במרפק ובכף היד, העברת מתלים ועוד. השירות ביחידה עובד בשיתוף פעולה מלא ורציף עם המכון לפיזיותרפיה והמכון לריפוי בעיסוק והוא חלק בלתי נפרד משירותי המחלקה האורתופדית בכרמל.

אמר מנהל המחלקה ד'ר בני ברנפלד שברך את ד'ר מחולה על המינוי: 'עבורי זו סגירת מעגל מאז ראיתי וקיבלתי את ד'ר מחולה אני רואה בו רופא מוכשר ומוצלח. מאז כניסת ד'ר סאמר מחולה לתפקיד יש אצלנו עלייה גדולה בכמות הניתוחים. ד'ר מחולה שוקד כל הזמן על קידום ופיתוח התחום ומביא כוחות חדשים ואני כאן כדי לעזור לו ולהביא יחד את היחידה לרמה הגבוה ביותר בצפון'.

אומר ד'ר סאמר מחולה: 'אני מאמין שיחד עם כל הצוות ובתמיכת המחלקה נצליח לפתח ולהרים עוד יותר את שירותי כף היד לרמה הגבוהה ביותר תוך הענקת דגש על הטיפול החדשני והמתקדם ביותר לטובת תושבי חיפה והצפון'.

ד'ר סאמר מחולה בן 55 תושב חיפה נשוי לרופאת נשים במקצועה והם הורים לשלושה: לינה בת 30 עורכת דין, טוני בן 19 המסיים כעת את לימודיו בתיכון ואמלי בת ה-9.
ביטרמן, גולדברג, מחולה, צולר, ברנפלד. במעמד המנוי. צילום אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   יחידת אישפוז חדשה לחולים המטולוגים...
*   מטופלי המערך האונקולוגי ב'רמב'ם הולכים...
*   בזכות ערנותו של הרוקח אמיר שחאדה ממרפאת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים