אתמול התקיימה ב'סינמה סיטי' גלילות, הקרנה חגיגית של דרמת הנוער החדשה והמסתורית של השנה 'אינפיניטי'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רפי דלויה

הסדרה תעלה רק ללקוחות yes, ב – yes VOD KIDS וב - STINGTV. מככבים בה :עומר נודלמן, עידו אליאלי, שחר טבוך, אמיר בנאי, אלישע בנאי, נועה כהן, מאיה לבני, עילי צ'פמן ומיכאל זפסוצקי מככבים בדרמת מתח יומית מאת היוצרת ליאור ירון ('כדברא', 'מיוחדת)

פורסם ב: 26/07/2022 04:51

צילום: רפי דלויה
הסדרה תשודר החל מה – 28.7 בערוץ ZOOM (ערוץ 90) והיא מגוללת את סיפורה של גאיה שקד (עומר נודלמן) בתפקיד בכורה ראשי, נערה מבריקה שנחושה לנצח בתחרות המתמטיקה הלאומית, מתאהבת בארי לביא (עידו אליאלי, 'בת השוטר') נער גאון ומסתורי שסוחף אותה לחקירה סביב מארגני התחרות ומסתיר ממנה את העובדה שהוא הגיע מהעתיד כדי לחקור את מותה.

בכל פעם שגאיה עוצמת את עיניה ומתרכזת, המספרים מופיעים לפניה וזזים לפקודתה. יש לה יכולת פנומנאלית שהופכת אותה לחד פעמית, כמעט גיבורת על. היא מקפידה להימנע מהסחות דעת מיותרות ומתרכזת בהגשמת החלום: לזכות בתחרות המתמטיקה הארצית לנוער ולהתקבל פרויקט X

גאיה שמתאהבת לראשונה בחייה, נסחפת אחרי ארי הכריזמטי לחקירה סביב מנהל פרויקט X. מה שהיא לא יודעת זה שהיא מאוהבת במישהו שעוד לא נולד, ושהיא למעשה חוקרת את מותה שלה. הגעתו של ארי מהעתיד יוצרת ״אפקט פרפר״ – שרשרת קריטית של אירועים, שהולכת לשנות את חייהם של כל גיבורי הסדרה.

״אינפיניטי״ מתרחשת בשני צירי זמן- בעתיד של שנת 2041 ובהווה של שנת 2022 וסוחפת את גיבוריה לחקירה מותחת שבסופה גילוי מרעיש. הסדרה מספרת סיפור אהבה על זמני מסעיר ומרגש, אבל בעוד גאיה נלחמת להוריד את המגננות ולאפשר לעצמה להרגיש, ארי יודע שהאהבה הזאת לא אפשרית. גם אם יצליח להציל את גאיה, הוא יאלץ לחזור לעתיד.

יוצרת: ליאור ירון
תסריטאיות ראשיות: ליאור ירון ונעה גוסקוב
חברת הפקה:STORYZ
צילום: רפי דלויה

אמיר בנאי ויאנה יוסף. צילום: רפי דלויה

בן זיני וסער פין. צילום: רפי דלויה

פבלו רוזנברג .צילום: רפי דלויה

עילי צ׳פמן ונועה כהן .צילום: רפי דלויה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   בבר האוכל 'רוחאן' במלון 'בראון' בירושלים...
*   זה יהיה 'טראסק' של ממש. 'חתונה ממבט...
*   במועדון 'שלוותה' בנמל תל אביב בילו...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים