מרפאת 'כללית' אבן סינא עברה למרכז רפואי 'ארמון' ברחוב הנביאים בחיפה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

לאחר עשרות רבות של שנים החליפה מיקום המרפאה הנ'ל שמעתה נמצאת במתחם חדש ומרווח ב'מגדל ארמון' ברחוב הנביאים. על הצוות המקצועי של מרפאת כללית 'אבן סינא' מופקדים המנהל ד'ר סלאבק חוסאם, שירותי סיעוד בניהול יאסין אחמד, שירותי משרד בניהולה של חגית ממן ,ושירותי בית מרקחת בניהולה של נאטור עביר

פורסם ב: 25/07/2022 14:38

צוות מרפאת אבן סינא. צילום: דוברות 'כללית'
בסניף במיקומו החדש מבטיח הצוות להמשיך במתן השירות הטוב ביותר שמעניק ללקוחותיו במרחק מטרים ספורים ממיקום המרפאה הותיקה ברחוב אבן סינא.

היתרון הגדול של מעבר המרפאה למרכז הרפואי 'ארמון' הוא שניתן לקבל מגוון שירותי 'כללית'תחת קורת גג אחת: מרכז בריאות הילד ובו וניתן לקבל שירותי רפואה יועצת לילדים על ידי טובי המומחים בתחומי ריאות, ראומטולוגיה, אף אוזן גרון, כירורגיה, אנדוקרינולוגיה, סוכרת ילדים, התזונה ודיאטה ועוד. מרפאה לטיפול בילד ובנוער, רפואה יועצת עם מומחי 'כללית' בתחומים : אף, אוזן וגרון, עיניים ועור, מרכז בריאות האישה, מכון להתפתחות הילד ו'כללית סמייל'.

חגית ממן המנהלת האדמיניסטרטיבית: 'אנו ב'כללית' רואים לנגד עינינו את רווחתם של המטופלים שלנו ומזמינים אתכם לבוא ולהתרשם מהמרפאה החדשה, אנו פה בשבילכם'.

סיכם ד'ר סלאבק חוסאם, מנהל המרפאה: 'אנו מברכים על המעבר של המרפאה ושמחים להמשיך לתת למטופלים שלנו את השירות הטוב ביותר וכעת במרפאה עם עיצוב מודרני וחדיש'.

(אושרת אפלמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   בזכות ערנותו של הרוקח אמיר שחאדה ממרפאת...
*   בעיר כרמיאל יוקמו שני מרכזים רפואיים...
*   כבוד ענק. חתן פרס ישראל פרופ' מוסא...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים