הסתיים שיפוץ מרפאת 'מרבך' של 'כללית' בקריית חיים. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוד חורש דוברות 'כללית'

בהשקעה של מיליונים שינתה את פניה מרפאת מרבך הוותיקה והאהובה של 'כללית' בקריית חיים. בוצעו עבודות שיפוץ נרחבות עם התאמות לסטנדרטים הגבוהים שכללו גם הצטיידות ואבזור מחדש

פורסם ב: 18/07/2022 09:22

טכס השקה מרפאת 'מרבך' בקריית חיים לאחר השיפוץ. צילום: דוד חורש דוברות 'כללית'
השיפוץ כלל שדרוג, הנגשה והתאמה של המשרד כולל עמדות מונגשות, הרחבת אזור ההמתנה, בית מרקחת גדול מרווח ומאובזר, איזור ייעודי לילדים עם רחבת המתנה מותאמת לבאי המקום.

בנוסף, מכון הפיזיותרפיה בניהולה של ליאת רותם שוורץ, עבר שינוי דרמטי כאשר נוספו תאי טיפול, תוך הקפדה על פרטיות המטופל, אולם התרגול הוגדל והמקום תוכנן ואובזר בסטנדרט גבוה. צוות המכון כולל 21 פיזיותרפיסטים מנוסים עם מגוון רחב של תתי התמחויות.

במרפאת מרבך בניהולו של ד'ר אדוארד גולפרכט, ניתן לקבל שירות רפואי על ידי צוות שכולל 6 רופאי משפחה, 2 רופאים מתמחים ברפואת משפחה, רופאת ילדים מומחית ודיאטנית. צוות הסיעוד מונה 4 אחיות בהובלתה של מ'מ קרן שמש לוי ובית המרקחת בניהולה של ברוניה ברנשטיין מונה 5 רוקחים וניתן לקבל בו שירות ייעוץ רוקחי.

במהלך הייעוץ, הרוקח, לאחר שעבר על תיקו של המטופל, ייתן הסבר והכוונה מתאימה בכל הקשור לתרופות, כגון: לאיזו מחלה התרופה נועדה, מה הם השילובים המומלצים ומאילו רצוי להימנע, מתי הזמן הנכון ליטול את התרופה מבחינת זמני ארוחות וסוגי מזון, היכן צריך לאחסן אותה, מתן הסבר על תופעות הלוואי האפשריים וכיצד ניתן להימנע מהם, הסבר לגבי חשיבות ההתמדה בטיפול התרופתי, הדרכה לאורח חיים בריא, פעילות גופנית, דיאטה ועוד.


במשרד ניתן שירות על ידי שלושה אנשי מינהל בניהולה של יוד סובן פלח, המנהלת אדמיניסטרטיבית של המרפאה.
בקומה השנייה במרפאה שוכנות מרפאות בריאות הנפש לילדים ונוער ולמבוגרים. מרפאת בריאות הנפש למבוגרים, שפעלה במקום שנים רבות, שופצה לחלוטין ובסמוך אליה הוקמה מרפאה חדשה לבריאות הנפש לילדים ונוער.

סיכם רונן נודלמן מנהל 'כללית' בחיפה והגליל המערבי: 'השיפוץ הינו חלק מתנופת פיתוח ושיפור השירות של 'כללית' במחוז חיפה וגליל מערבי. אנו נמצאים בעיצומו של תהליך הנגשה של מרפאות על ידי הוספת שירותים מותאמים לבעלי מוגבלויות, מעליות ודרכי גישה נוחות. אנו בכללית פועלים כל העת להרחיב את השירותים הרפואיים, אנחנו קשובים לצרכים המשתנים של האוכלוסייה ומתאימים את הסביבה לרווחת המטופלים, תוך הבנת הצרכים והתאמת השירות הרפואי הטוב ביותר. אצלנו המטופלים נמצאים בידיים טובות ומקצועיות'.

(טלי שרייר וגנר)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   יחידת אישפוז חדשה לחולים המטולוגים...
*   מטופלי המערך האונקולוגי ב'רמב'ם הולכים...
*   בזכות ערנותו של הרוקח אמיר שחאדה ממרפאת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים