גם כשהיא חוגגת יום הולדת 40 אילנית לוי מוכיחה שהיא 'נערה עובדת' אך לא אובדת. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אסף לב

היא הופתעה שוב אתמול בערב (יום שני) במסיבת יום הולדת אופנתית שערכו לה על סט הצילומים של בית האופנה 'גולברי', במסגרתו הצטלמה לקולקציה החדשה, בסטודיו תל-אביבי. בכירי 'גולברי' והצוות, ובעלה אלירז שדה עם בתם התינוקת אריאה שבאו לשם

פורסם ב: 12/07/2022 09:02

אילנית לוי כלת השמחה הופתעה על סט הצילומים ל'גולברי' ע'י בעלה אלירז שדה שהביא את בתם התינוקת אריאה. צילום: אסף לב
לאחר שחגגו למגישת הטלוויזיה אילנית לוי יום הולדת 40 בהפתעה, בשידור חי, בתוכנית בה היא מגישה עם גלית גוטמן את 'גלית ואילנית', היא הופתעה גם על סט הצילומים.היו שם 40 בלונים צבעוניים ועוגת יום הולדת מושקעת, זר פרחים לראשה והרבה מתנות וברכות.

אלירז שדה בירך אותה: 'יום הולדת שמח אהובה שלי, השנה האחרונה הייתה מסע שאסף חיים שלמים לזמן קצר ולימדת את כולנו אך מנצחים כל אתגר בחיוך ובקריצה. עשית את כולנו מאושרים יותר, מעריץ שלך הייתי ועכשיו כבר עשיתי קעקוע שלך בנשמה. שהשנה הקרובה תהייה מלאה ושלמה אמן, שפע מהכל ושלווה'.

המחווה ריגשה את אילנית לוי שחשפה: "אני מודה על כך שבגיל 40 יש לי הכל.משפחה נהדרת, עבודה כפרזנטורית של GOLBARY מותג אופנה האהוב עליי, עבודה כמגישה בטלוויזיה ועכשיו גם אשחק בתפקיד ראשי בסדרה חדשה 'העיר הטובה', אשר תעלה בקרוב ב-'הוט'. יש בסדרה ם רשימה מפוארת של שחקנים : עוז זהבי, אגם בוחבוט, תיקי דיין, שיפי אלוני, יעקב כהן, לירית בלבן, אושרית סרוסי ועוד.

אני משחקת בסדרה החדשה תפקיד של אמא חרדתית ומוגזמת, אמא שמציקה ולא מניחה לילדים, סוג של אמא אובססיבית. אני מבטיחה לקבל תפקידים נוספים כשחקנית ומאחלת לעצמי להיות בריאה ומאושרת ולהצליח לשמור על הדבר הכי יפה אצלי : המשפחה'. שיהיה במזל טוב.

אגב את המשפט להיות נערה עובדת אך לא אובדת, כתבתי כשהייתי עיתונאית צוציקית. לא הרבה יודעים אך התחלתי לכתוב בעיתונות הארצית בגיל.... 6 וחצי. שנים רבות מאוד לפני שלמדתי עיתונאות בלימודי תעודה ועד היום אני בין הבודדות בכך מבין הקולגות שלי.
עוגת יום הולדת 40 לאילנית לוי. צילום: אסף לב

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   'חתונה ממבט ראשון' של קטיה אברבוך וליאור...
*   לפני כארבע שנים הכירו מתנדבי מגן דוד...
*   איזה הפתעות היו ביום אחד לעו'ד דנה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים