ארתור פרוחנבסקי (13) אלוף ישראל החיפאי לנוער באיגרוף התארח עם הוריו בלשכתה של ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם.כתבה: רונית קיטאי

בתום המפגש, ביקשו הוריו הנרגשים של ארתור פרוחנבסקי להודות לראש העיר ולניר שאול, מנהל רשות הספורט בעיריית חיפה על כל התמיכה, וארתור מצידו הבטיח להמשיך לעבוד קשה במטרה לייצג את חיפה ואת מדינת ישראל בכבוד

פורסם ב: 06/07/2022 12:27

צילום: דוברות עיריית חיפה
ד'ר עינת קליש רותם בירכה אותו על הזכייה: 'אני גאה בך ומשוכנעת שתקטוף גם את תואר אלוף אירופה בתחרות הבאה'.

ארתור פרוחבנסקי והוריו קוסטה ואנסטסיה, נפגשו אתמול (שלישי, 5.7) עם ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם, לרגל זכייתו של ארתור בתואר אלוף ישראל לנוער באיגרוף, במהלך החודש שעבר.

ארתור, שסיים לאחרונה את לימודיו בביה״ס היסודי 'גורדון' ועולה כעת לחטיבה, שיתף את ראש העיר במשטר האימונים הקשוח שהוא מקפיד לבצע שלוש פעמים ביום באולם הספורט של בית הספר 'דגניה' יחד עם אביו קוסטה, מאמן מקצועי בחדר כושר, שמשמש כמאמנו האישי.

ארתור מתאמן מגיל שש במועדון האיגרוף 'סבטן חיפה' סניף קריית חיים, והרזומה העשיר שלו כולל זכיה באליפות ישראל ובתואר אלוף טורניר בינלאומי שהתקיים בחודש שעבר ברומניה, לאחר שהביס ברצף ארבעה יריבים.בימים אלה ארתור מתכונן לאליפות אירופה באיגרוף, שצפויה להתקיים בחודש הבא בטורקיה.

ראש העיר חיפה: 'חיפה היא פס ייצור לספורטאים מצטיינים מכל התחומים ובכל הגילאים. ארתור, אני גאה בך ומשוכנעת שתקטוף גם את תואר אלוף אירופה בתחרות הבאה. נשמח לסייע לך בכל דרך שנוכל'.

(ליאורה טל)
צילום: דוברות עיריית חיפה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   נקודת שיטור נחנכה הבוקר בשכונת נאות...
*   אלופי האיגרוף של מועדון 'מכבי סליבא...
*   כחלק מהמאבק בזיהום הפלסטי הציב אגף...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים