52 רופאים בכירים בבי'ח 'כרמל' שהם גם מרצים מצטיינים. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון וירון חזן

מספר שיא של רופאים מרצים מצטיינים מכרמל. בטקס מרשים בנוכחות דיקן הפקולטה לרפואה בטכניון פרופ' אילון רוזנברג, בכירי הפקולטה ומנהל בי'ח 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג, חולקו תעודות הצטיינות לרופאים המרצים המצטיינים ולמחלקות המצטיינות בהוראת סטודנטים

פורסם ב: 04/07/2022 23:46

52 רופאים בכירים זכו בתעודות הצטיינות ו שש מחלקות נבחרו כמחלקות מצטיינות בהוראה. ב'כרמל' כמות המחלקות המצטיינות והמרצים המצטיינים היא הגדולה ביותר בצפון .

'כרמל' הוא בית החולים המוביל בצפון בכמות המרצים והמחלקות המצטיינות בהוראה בפקולטה לרפואה של הטכניון בחיפה, זאת ביחס לגודלו.

באירוע הצטיינות חגיגי שהתקיים באודיטוריום בית החולים, העניק דיקן הפקולטה לרפואה של הטכניון פרופ' אילון איזנברג ,תעודות הוקרה והצטיינות למרצים ולמחלקות המצטיינות בהוראה ב'כרמל' מטעם הפקולטה.

לדברי פרופ' אילון איזנברג: 'למרות השחיקה אנו מוצאים ב'כרמל' את חוד החנית של ההוראה וההצטיינות, את הקשב החמלה והחיוך אסור לנו לאבד ואנו חייבים להעביר אותם לדור הבא של הרופאים.בשמי ושם הסטודנטים ובשם כל החולים שיזכו לטיפול רפואי טוב בעתיד בזכותכם, אני אומר לכם תודה'.

כך עלו לבימת הכבוד 52 מרצים מצטיינים מ'כרמל' מקבוצת 'כללית' וזכו לתעודת הוקרה אישית מדיקן הפקולטה פרופ' אילון רוזנברג וממנהל בית החולים ד'ר אבי גולדברג.

15 מרצים מצטיינים, הכמות הגדולה ביותר, סיפקה מחלקת ילדים בניהולו של פרופ' גיורא פילר.

המחלקות הפנימיות בניהולם של ד'ר אירינה ברגמן, ד'ר סמיר קאסם וד'ר שי כהן עלו עם 11 מרצים מצטיינים, זאת בנוסף לעוד רופאים מ -22 מחלקות ומכונים שהתכבדו בתעודות כמרצים מצטיינים.

בנוסף חילקו בטקס תעודות הוקרה והצטיינות למחלקות המצטיינות בהוראה והן : מחלקת נשים ויולדות בניהולו של פרופ' עופר לביא, מחלקת ילדים בניהולו של פרופ' גיורא פילר, המחלקה הפנימית א' בניהולו של ד'ר סמיר קאסם ,המחלקה הקרדיולוגית בניהולו של פרופ' אבינעם שירן, מחלקת עיניים בניהולו של פרופ' אורן טומקינס ומכון הדימות בניהולה של ד'ר נטליה גולדברג.

בנוסף זכו לתעודות הצטיינות עוד 4 טיוטורים , רופאים בכירים המלווים אישית את הסטודנטים לרפואה במהלך ההכשרה הקלינית שלהם במחלקות.

מנהל מחלקת ילדים פרופ' גיורא פילר שהוביל את כמות המרצים המצטיינים הגדולה ביותר וגם נבחר כמרצה מצטיין אמר :'אני גאה בהצטיינות המחלקה והמרצים, הוראה הינה נדבך חשוב ביותר בפעילות המחלקה, והכשרת הרופאים ככלל ורופאי הילדים בפרט נמצאת גבוה מאוד בסדר העדיפויות של המחלקה. גאווה גדולה שזכינו במחלקת הוראה מצטיינת ומורים רבים במחלקה זכו בפרס אישי כמרצה מצטיין. משובי הסטודנטים שזכינו להם מחממים את הלב ומקנים לנו רוח גבית להמשיך בדרך זו גם בעתיד'.


מנהל בי'ח 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג הודה לדיקן הפקולטה על ההוקרה למצטייני 'כרמל': 'הכשרת הרופאים בישראל היא מצויינת חובה על כולנו לעודד את ההוראה, וצריך למצות את ההוראה בשדות הקליניים בבתי החולים. הלימוד וההוראה בהחלט תורמים גם למחלקות, תודה לפקולטה ותודה לרופאים שלנו. כולנו שותפים בהקמת הדור הבא של הרופאים. אתם המרצים שנבחרתם אתם המצוינים שבמצטיינים, כולנו בבית החולים גאים בכם ומחזקים את ידכם להמשיך ללמד ולהצליח'.

בטקס נכחו והשתתפו גם המשנה לדיקן פרופ' עמי אהרונהיים, סגן הדיקן להוראה קלינית פרופ' אמיר קרבן, סגן דיקן לתיאום אסטרטגי המשמש גם כמנהל המחלקה הכירורגית בכרמל פרופ' קליני ירון הר שי, ראש אשכול פיתוח סגל ד'ר נגה כרם, יו'ר ועד הסטודנטים יוכי מור חי ועוד בכירים נוספים מהפקולטה.

האירוע הופק בהצלחה ע'י חוה גולדנברג ממונת פניות הציבור בבי'ח 'כרמל' שגם הנחתה. באירוע חולק גם פרס גרין המיוחד ע'ש פרופ יעקב גרין ז"ל ולזוכה נבחרה ד'ר סוניה שנייר ממכון הריאות שנבחרה גם כמרצה מצטיינת.

בתום חלוקת תעודות ההצטיינות הגיעו פרופ' רוזנברג וצוותו לביקור וסיור מקצועי במחלקה הפנימית א' הם התרשמו מאיכות המחלקה ושמעו על הפעילות הגדולה והמגוונת שבה ממנהל המחלקה ד'ר סמיר קאסם שאמר: ' אני גאה ושמח על זה שבשנים האחרונות פנימית א' מהווה יעד מבוקש ללימודי הפנימית בקרב סטודנטים לרפואה ובקרב סטז'רים לרפואה בוגרי הארץ ובוגרי חו'ל.

אנחנו שמים דגש רב על חינוך דור העתיד של הרופאים ומקדמים את מקצוע הפנימית ברמה המקומית וברמה הארצית. המחלקה מבוקשת להתמחות בזכות האנשים המדהימים שבחרו להצטרף ולממש את חזון בניית מחלקה חזקה ברמה מקצועית גבוהה וגישה אנושית ואמפטית תוך שילוב הידע התקדם והעדכני ומחקר פורץ דרך ועשייה קלינית בסטנדרט הגבוה ביותר.

אבקש להודות לדיקן פרופ' אילון איזנברג ובמיוחד למנהל בית החולים ד'ר אבי גולדברג אשר תמך ותומך ללא סייג בעשייה החינוכית ובפיתוח ההון האנושי בבית החולים'.


דיקן הפקולטה פרופ' אילון איזנברג הודה לד'ר סמיר קאסם ולצוות על הביקור המיוחד במחלקה ואיחל לו ולצוותים המשך הוראה מוצלחת לטובת דור העתיד של הרופאים בישראל.
ד'ר אירינה ברגמן מרצה מצטיינת. צילום: אלי דדון וירון חזן דוברות בי'ח כרמל

מצטייני מחלקת ילדים. צילום: אלי דדון וירון חזן דוברות בי'ח 'כרמל'

ד'ר סוניה שנייר מרצה מצטיינת וזוכת פרס גרין. צילום: אלי דדון וירון חזן דוברות בי'ח כרמל

פנימית א' מחלקה מצטיינת. צילום: אלי דדון וירון חזן דוברות 'כרמל'

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   בזכות ערנותו של הרוקח אמיר שחאדה ממרפאת...
*   בעיר כרמיאל יוקמו שני מרכזים רפואיים...
*   כבוד ענק. חתן פרס ישראל פרופ' מוסא...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים