מה קורה כאשר בתו של בכיר ב'טיב טעם' היא ספורטאית אולימפית? כתבה: רונית קיטאי. צילום:אסף לב

הספורטאית האולימפית מיה אשכנזי, בתו של סמנכ'ל התפעול ב'טיב טעם' אלון אשכנזי, תקבל מענק בסך של 3,000 ש'ח על זכייתה. מי הגיע כדי לחגוג איתה את זכייתה במקום השני באליפות העולם עד גיל 21?

פורסם ב: 03/07/2022 11:17

מימין לשמאל אביבית לוי-נעים, אלון אשכנזי, מיה אשכנזי, יוסי שליו ואלי מזרחי. צילום: אסף לב
בכירי הנהלת 'טיב טעם' ביניהם: יוסי שליו ראש אגף הסחר והשיווק, אלון אשכנזי סמנכ'ל תפעול ואביה הגאה של הזוכה האולימפית, אביבית לוי-נעים מנהלת מכירות ומועדון לקוחות ,ואלי מזרחי מנהל חנות 'עדן טבע' ב'גן העיר' בתל אביב, הגיעו בסופ'ש האחרון, לחגוג עם מיה אשכנזי את זכייתה .

במסגרת הסכם חסות ותמיכה אישית לספורטאים האולימפיים, שהוריהם עובדים ברשת ,העניקו למיה אשכנזי מענק בסך בסך 3,000 ש'ח לרכישת מוצרי בריאות וויטמינים ב'עדן טבע'.

מיה אשכנזי בת ה-19, ממועדון שדות ים זכתה במדליית הכסף באליפות העולם בגלישה במצנח רחיפה (קייט פויל) בקטגוריית עד גיל 21. מיה אשכנזי הובילה לאורך רוב שלבי האליפות וסיימה כבר את שלב המוקדמות עם סיכוי טוב למדליה מכיוון שסיימה במקום הראשון.

יוסי שליו: 'אנחנו ב'טיב טעם', גאים במיה על הישגיה ומאמינים בספורט ובספורטאים האולימפיים, שמייצגים אותנו בכל העולם ומביאים מדליות וכבוד למדינתנו .אנו רואים ערך רב באימוץ הספורטאים ומה שהם מייצגים קידום ערכים של מצויינת, התמדה ומקצועניות. כל אלה ועוד, ערכים שאנחנו ברשת מנחילים, ללא הרף, בקרב עובדי 'טיב טעם'.

אביה של מיה, אלון אשכנזי התרגש מהמעמד והודה לחגי שלום על תמיכתו: 'גידול ספורטאי מצריך הרבה משאבים לרבות כלכליים, התמיכה של 'טיב טעם' במיה עוזרת לה להתמקד במטרה שהיא לייצג את המדינה באולמפידה הקרובה שתערך בפריז 2024'.


(ענת דאוס)
מימין לשמאל אלון אשכנזי, מיה אשכנזי, יוסי שליו ואלי מזרחי. צילום: אסף לב

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   בבר האוכל 'רוחאן' במלון 'בראון' בירושלים...
*   זה יהיה 'טראסק' של ממש. 'חתונה ממבט...
*   במועדון 'שלוותה' בנמל תל אביב בילו...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים