ד'ר עמית דמתי מונה החודש לסגן מנהל מחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי 'כרמל' מקבוצת 'כללית'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון

מערך נשים ויולדות בכרמל הינו מן הגדולים והמרכזיים ביותר בבית החולים. המערך אחראי על עשרות רופאים ואחיות ומפעיל יחידות ושירותים רבים ומורכבים. בנוסף לתפקידו כסגן המנהל וכרופא בכיר במחלקה ימשיך ד'ר עמית דמתי את עבודתו גם בקהילה כמנהל מרפאת נשים איינשטיין של 'כללית'

פורסם ב: 03/07/2022 09:33

ד'ר עמית דמתי. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל
ד'ר עמית דמתי אוהב לשחות, ולמד לפרוט בגיטרה דרך ה...יוטיוב. הוא מומחה ברפואת אם ועובר ונחשב לא רק כרופא מקצועי ביותר אלא גם כאחד מהאהובים במחלקה ובקהילה.

באירוע הענקת המינוי בלשכת מנהל בית החולים 'כרמל' אמר מנהל בית החולים ד'ר אבי גולדברג: 'אנחנו שמחים להעניק לד'ר עמית דמתי את המינוי. ד'ר דמתי הוא דוגמא מצוינת לשילוב מוצלח של עבודה בבית החולים ובקהילה והוא נחשב כאחד מעמודי התווך של המחלקה וכולנו מאחלים לו הצלחה רבה'.

מנהל המחלקה פרופ' עופר לביא: 'ד'ר עמית דמתי הוא מאושיות המחלקה, תמיד בולט בסבלנות ובמקצועיות הרבה שלו ואני שמח שהמינוי קיבל תוקף רשמי'.

באירוע נכחו וברכו גם סגני מנהלי בית החולים: ד'ר שני ברוש, ד'ר בני רביב ויו'ר וועד הרופאים ב'כרמל' ד'ר אריה ביטרמן.

ד'ר עמית דמתי למד רפואה בטכניון בחיפה התמחה וסיים התמחות ברפואת נשים וגניקולוגיה בשנת 2012 בכרמל. ומאז הוא משמש כרופא בכיר במחלקה ומוביל את תחום רפואת אם עובר חדרי הלידה והיריון בסיכון. במסגרת תפקידו כסגן מנהל המחלקה הוא יהיה אחראי על הכשרת המתמחים, בניית כח אדם עתידי, קידום וייזום פרויקטים במחלקה, ועל התפעול השוטף של כל המערך נשים ויולדות בכרמל שהוא מהגדולים ביותר בבית החולים.

אמר ד'ר עמית דמתי: 'אני מאמין כי אנחנו כמחלקה מחויבים לשירות איכותי לבטיחות המטופלת ולחינוך הדור הרופאים הצעיר. אחד מאתגרי והישגי המחלקה האחרונים הוא העמדת רופא בכיר בכל אחד מימי השבוע בחדר לידה לכל התורניות'.

כאמור, במקביל לעבודתו בבי'ח 'כרמל' ימשיך ד'ר עמית דמתי בתפקידו כמנהל מרפאת הנשים 'איינשטיין' של 'כללית' בחיפה. מדובר באחת ממרפאות הנשים היותר מבוקשות בחיפה בה מקבלים בכל חודש במאות נשים המטופלות בה
.
מוסיף ד'ר עמית דמתי: 'שירות הרצף הטיפולי בית חולים קהילה שאנו מציעים למטופלות שלנו הוא ייחודי ומעולה. אין כמו מטופלת שפוגשת אותך במרפאה בקהילה ואחר כך רואה אותך בתהליך הלידה בבית החולים ומרגישה שהיא בידיים הכי טובות, למבוטחות 'כללית' זה יתרון עצום'.

מערך נשים ויולדות בבית חולים כרמל בניהולו המוצלח של פרופ' עופר לביא הינו אחד המערכים הגדולים בבית החולים ונבחר לאחרונה כמרכז מצוינות ארצי של 'כללית'.

המערך מעניק לנשים וליולדות מכל אזור חיפה והצפון את הטיפול המקיף, המתקדם והמקצועי ביותר לאורך כל מעגל החיים.
המערך כולל מיון נשים ומיון יולדות, שירותי US, אגף כירורגי, כולל ניתוחי יום, מחלקת נשים, יחידה להיריון בסיכון חדרי לידה חדשים ופגיה מצטיינת. בנוסף קיימים במערך יחידה מתקדמת לאורו גניקולוגיה ורצפת האגן, מרכז רב תחומי לטיפול באנדומטריוזיס, יחידת פריון והפרייה חוץ גופית, בנק זרע ועוד שירותים רבים ומקצועיים.

ד'ר עמית דמתי סיכם :'מערך הנשים והיולדות של 'כרמל' מצטיין בשירות במקצועיות ובסובלנות הקיימת כלפי היולדות ומשפחתה. אני מביא איתי ניסיון מקצועי, יכולות תקשורת טובות מול המטופלות וגב רחב ומקצועי של רופאים ומומחים במערך מכל דיסיפלינות רפואת הנשים, כשהכל עומד לטובת הנשים והיולדות המגיעות אלינו לכרמל'.

ד"ר דמתי נחשב לאחד המרצים ומדרכי הסטודנטים המצטיינים בפקולטה לרפואה בטכניון והוא זוכה ונבחר שנה אחר שנה וגם השנה כמרצה המצטיין של הפקולטה. הוא תושב הכרמל המערבי בחיפה, בן 47, נשוי לד'ר מירב דמתי רופאת משפחה ב'כללית' ואב ל 4 ילדים: יובל בן 15, אלעד בן 12, עומר בן 9 ונגה הקטנה בת ה- 6 .
מרימים כוסית למינוי המוצלח של ד'ר עמית דמתי. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

ד'ר עמית עמית דמתי ופרופ עופר לביא מנהל המחלקה. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מטופלי המערך האונקולוגי ב'רמב'ם הולכים...
*   בזכות ערנותו של הרוקח אמיר שחאדה ממרפאת...
*   בעיר כרמיאל יוקמו שני מרכזים רפואיים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים