הישג ענק במאבק נגד ה-BDS: בן & ג'ריס ישראל תוכל להמשיך למכור גלידה בכל רחבי ישראל כולל ביהודה ובשומרון. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דסה

הישג משמעותי לבן & ג'ריס ישראל והבעלים והמנכ'ל אבי זינגר: בהסדר שנחתם עם חברת 'יוניליוור' העולמית הוסכם כי החברה הישראלית תמשיך לייצר ולמכור גלידה בכל רחבי ישראל כולל ביהודה ושומרון ,ללא הגבלת זמן.ההסדר הנ'ל מסיים את המחלוקת בין הצדדים וזהו נצחון עם טעם מתוק בפה, תרתי משמע

פורסם ב: 29/06/2022 16:12

אבי זינגר. צילום :אלי דסה
בן & ג'ריס ישראל (American Quality Products) , בבעלות אבי זינגר מודיעה היום (ד') על חתימת הסדר עם חברת 'יוניליוור' הבינלאומית המבטיח את המשך פעילות המפעל ומכירת הגלידה בכל רחבי ישראל. ההסדר מסיים את המחלוקת בין הצדדים, שנוצרה בעקבות סירובה של בן & ג'ריס האמריקנית לחדש זיכיון המכירה של זינגר בן 35 השנים, אשר אפשר לו לייצר ולמכור גלידת בן & ג'ריס בכל רחבי מדינת ישראל.

במסגרת ההסדר שנחתם, מובטח כי אבי זינגר ימשיך לייצר ולמכור את גלידת בן & ג'ריס, ללא הגבלת זמן, ללא מגבלה וללא אפליה, בכל חלקי ישראל ויהודה ושומרון. הסדר זה מבטיח את המשך פעילות מפעל בן & ג'ריס ישראל בבאר טוביה, ואת הביטחון התעסוקתי של מאות העובדים במפעל, וכך גם את פרנסתם של אלפי ישראלים ופלסטינים שאמונים על האספקה ​​והשירותים, עליהם מסתמך המפעל.

בעקבות ההסדר אומר אבי זינגר המנכ'ל והבעלים של בן & ג'ריס ישראל: 'אני שמח מאוד שלאחר חודשים ארוכים של מאבק, הצלחנו להבטיח כי נמשיך לייצר ולמכור את גלידת בן & ג'ריס האהובה לכלל לקוחותינו, ללא אפליה, בכל רחבי ישראל ויהודה ושומרון. אני מודה ליוניליוור על נכונותם להגיע לפתרון, ולעמדתם הנחרצת נגד תנועת ה-BDS. זה היה מאבק ממושך ומורכב, חוצה גבולות ומגזרים. מדובר בניצחון משמעותי עבורנו ועבור כל מי שמאמין בשיתוף פעולה ודו קיום, ובתבוסה מהדהדת לאלו הדוגלים באפליה ובחרמות.

אני רוצה להודות בשמי ובשם עובדי המפעל על התמיכה המשמעותית שקיבלנו מחברי כנסת מכל קצוות הקשת הפוליטית בישראל, וממשרד החוץ בראשות שר החוץ יאיר לפיד. אני מודה על מאמצם של נציגי ממשל במדינות רבות בארה"ב, אשר יזמו סנקציות חמורות בתגובה לחרם, לארגונים יהודים ופעילים מרחבי העולם, שתמכו במאבק.

תודה גם לעו'ד עליזה לוין והצוות שלה ממרכז ברנדייס, לעו'ד מארק צל ונתן לוין, ולעו"'דורי קלגסבלד, שעבדו ללא לאות כדי להגיע לתוצאה המיוחלת. התמיכה שקיבלנו מכל עבר היא זו שאפשרה את ההחלטה המשמחת הזו. אני שמח שנוכל להתמקד כעת במה שאנחנו עושים הכי טוב מזה 35 שנה , הכנת גלידת פרימיום איכותית לכולם, ללא יוצאים מן הכלל'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   קבוצת 'הולמס פלייס' מחזקת את תושבי...
*   עו'ד איריס טנצר רואיינה באולפן משפטי...
*   משרד עורכי דין דורון ,טיקוצקי, קנטור...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים