מה הסיבה שאנשי עסקים ועוד נראים לאחרונה בלובי של מלון 'דן כרמל' בחיפה? כתבה וצילמה: רונית קיטאי

הגורם לכך הוא בן ינובר (46) מנכ'ל מלונות 'דן' באזור חיפה ומנכ'ל מלון 'דן כרמל' אשר פתח בדצמבר 2021 את הקונדיטוריה הממוקמת בתוך המלון. חלק קטן מהעוגות מוצג בתוך המקרר השקוף בלובי של המלון ועל העוגות הנפלאות אחראי השף -קונדיטור אורגד רואש. יש שם עוגות עם טעם של גן עדן ,פרלינים, מקרונים, עוגות לימון ושוקולד ועוד

פורסם ב: 28/06/2022 14:22

בן ינובר מנכ'ל מלונות 'דן' באזור חיפה ומנכ'ל מלון 'דן כרמל' חיפה, והשף קונדיטור אורגד רואש. צילום: רונית קיטאי
זה קולע לטעם של אנשים רבים שחיפשו זמן רב מקום שנעים להיפגש בו, והוא גם מכובד ביותר. הם מצאו זאת בלובי של מלון 'דן כרמל' עם העוגות והקינוחים המטריפים שעליהם אחראי כאמור השף קונדיטור אורגד רואש הנחשב בין החמישיה הטובה ביותר של השף קונדיטורים בארץ, והמלון בהחלט זכה בכך.

בן ינובר יליד תל אביב החל את דרכו כאחד מהמנכ'לים הצעירים ברשת מלונות 'דן' ובימים אלה הוא מציין 26 שנות עבודה ברשת 'דן' שם החל מלמטה וצמח עד לצמרת. לאחר שחרורו מצה'ל הוא בחר בעבודה מועדפת- במלונאות. הוא החל את הקריירה המלונאית שלו ב'דן אכדיה' כקב'ט. משם מונה מהר מאוד כסגן קב'ט ראשי, קב'ט ראשי ומנהל הטניס ואחר כך מנהל מועדון הספורט, כולל בריכה, כולל חדר כושר ובטחון וגם אחראי ומנהל הרכש ולוגיסטיקה ועוד.

רק מי שמכיר אותו ועוקב אחר כושר העבודה המדהים שלו ויחסי האנוש המרגשים בהם הוא מצטיין מבין שהוא לא רק יפה תואר שבהחלט יכול לככב כשחקן קולנוע וכדוגמן אלא גם כמנכ'ל מן המוכשרים שיש במלונאות.

אז לאחר שסיפרתי לכם על תפקידיו מאז ראשית דרכו צריך להוסיף כי מהר מאוד קיבל בן ינובר לנהל את משק הבית של מלון 'דן אכדיה' ומסעדות 'טרסה' ו'ים-בר' וגם כסמנכ'ל המלון.קבלתם סחרחורת? גם אני.

אחרי 14 שנים ב'דן אכדיה' הוא קיבל תפקיד חדש ועבר ל'דן פנורמה' ירושלים כסמנכ'ל וזה קרה במרץ 2010. באוגוסט 2011 הוא היה צריך לכהן כמנהל תפעול ב'דן ירושלים' ואז קרא לו מי שהיה אז מנהל רשת המלונות, עמי הירשטיין (שמאז פרש לגימלאות. ר.ק.) וביקש ממנו לעבור לתפקיד מנכ'ל מלון 'גני דן' אשקלון. לאחר שלוש וחצי שנים נסגר המלון לרגל המצב הבטחוני והושכר לסינים שבנו את נמל אשדוד.

לאן הוצב בן ינובר? לא פחות ולא יותר מאשר לתפקיד מנכ'ל 'דן בוטיק' ירושלים וגם מנכ'ל 'דן פנורמה' ירושלים. יד הגורל גרמה לכך שפרצה הקורונה ואז הוא גם ניהל את 'מלון הקורונה' כפי שכונה אז המלון בגלל המצב.

ב-19.7.21 מונה בן ינובר למנכ'ל מלונות 'דן' באזור חיפה וכמנכ'ל מלון 'דן כרמל' ומאז שוב יש אירועים וכנסים במלון שחזר להיות 'אין' כמו בזמנים הטובים שלו.
בן ינובר מנכ'ל מלונות 'דן' באזור חיפה ומנכ'ל מלון 'דן כרמל'. צילום: פייסבוק

אחד מהקינוחים של השף קונדיטור אורגד רואש. צילום: בן ינובר

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   מאז 'כנר על הגג' הפך כמעט כל גג לחגיגג...
*   בעקבות המצב הביטחוני מי מזמין את תושבי...
*   650 אורחים הגיעו בערב חמישי החולף לפתיחת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים