השחקנית מגי אזרזר נחתה אתמול (יום א) בפריז, לרגל ביקור במעבדות מותג הטיפוח הבינלאומי גרנייה. צילום: יח'צ

מגי אזרזר המשמשת כשגרירת גרנייה בישראל זו השנה השישית, פגשה אתמול בערב באירוע חגיגי בפריז את בכירי המותג העולמי ביניהם נשיא 'גרנייה' אדריאן קוסקס, לצד 60 שגרירות המותג מ- 14 מדינות בעולם: פורטוגל, אנגליה, גרמניה, קנדה, הונגריה שוודיה, דנמרק, טורקיה ועוד

פורסם ב: 27/06/2022 11:51

מגי אזרזר מבקרת במעבדות 'גרנייה' בפריז לעולם ירוק יותר. צילום: יח'צ
האירוע כלל ארוחת ערב על טהרת 'הירוק', על שולחן אבירים ארוך שכלל קוקטייל ומנות שף שקושטו בסמלי גרנייה בגוונים ירוקים ולבנים. לפי המעילים שלבשו המשתתפות אפשר להבין שהן לא סבלו מחום כמונו כאן.

מגי אזרזר דיווחה מפריז: 'אני בשוק שהצלחתי לברוח למשך 72 שעות מכל השגרה שבבית, ולהיות חלק מביקור כה חשוב בפריז. האג'נדה הירוקה של גרנייה חשובה לי ברמה האישית, וזה משהו שאני מאוד מתחברת אליו ורוצה לקדם. אני שמחה שאני הקול הישראלי פה, שעומד מאחורי מותג עם אג'נדה כה חשובה".

במהלך האירוע מגי פגשה שגרירות בינלאומיות שסיפרו לה כי נושא הקיימות אצלן במדינה מתקדם בצורה משמעותית, והתעניינו בכל המתרחש בישראל. בניהן פגשה את שגרירת טורקיה כשבשיחת סמול טוק החמיאה לה על המראה שלה ועל השיער המבריק. מגי בתגובה: 'זוהי סדרת פרוקטיס הייר פוד כמובן'.

בתום האירוע השיקו בכירי המותג את הטרנספורמציה הדיגיטלית של 'גרנייה' במסגרתו יוצע כלי חדשני לצרכניות, גם בישראל: התנסות וירטואלית להתאמת צבע השיער בלייב (VTO-VIRTUAL TRY ON), באופן בטוח ויעיל. ניתן להיכנס לאתר 'גרנייה' בכל זמן ומקום, גם בעת ביקור בנקודת המכירה, לנסות ו'למדוד' את צבע השיער באופן וירטואלי.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   חברת 'תבואות', השיקה ארבעה טעמים חדשים...
*   חדש על המדף: קמח אגוזי נמר, ואגוזי...
*   'פסטה ריקו' השיקה אתר חדש לשיווק מוצרי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים