ערכה מבית 'קמדיס' לטיפול בקשקשים ובקרקפת יבשה ומגורה. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

סובלים מקשקשים? מעור מגרד בקרקפת? Kamedis יצאה עם ערכה דו שלבית לטיפול יסודי בקשקשים - SEBO DANDRUFF KIT ו-SCALP LOTION. 'קמדיס' באה לעזרת לקוחות הסובלים זה שנים מתופעה של קשקשים וגירוי בקרקפת ולא ידעו היכן ימצאו פתרון

פורסם ב: 26/06/2022 20:23

מוצרי שיער נגד קשקשים ועור מגורה מבית 'קמדיס'. צילום: רונית קיטאי
הערכה הדו שלבית לטיפול בקשקשים של Kamedis קמדיס, תפחית ותמנע קשקשים ותרגיע את הקרקפת בשימוש לאורך זמן. שימוש קבוע בשני המוצרים יחד הוכח מחקרית על קרקפת הסובלת מתסמיני יובש או סבוריאה דרמטיטיס.

מה יש בערכה זו?

הערכה כוללת שני תכשירים: שמפו נגד קשקשים אשר מסיר עד 100% מהקשקשים וזה מה שהסובלים מתופעה זו כל כך צריכים. חוץ מזה הוא מעניק בונוס נוסף וזו הקלה מיידית לקרקפת מגורה . בנוסף לכך הוא מונע את הופעתם של קשקשים חדשים ומפחית את הישנותם לאורך זמן.

השמפו מנקה את השיער ואת עור הקרקפת ומוכיח יעילות החל מהטיפול הראשון. DANDRUFF SHAMPOO שמיועד לקרקפת יבשה ואדמומית מכיל זינק פרינתיון בעל פעילות אנטי פטרייתית הנראים לעיין.

המוצר השני הוא קרם טיפולי לקרקפת- SEBO& PSO – SCALP LOTION

הקרם הטיפולי לקרקפת מסייע למניעת קשקשים לאורך זמן והכי חשוב בעניין זה שהוא גם מפחית את האדמומיות והגירוי –עד כ-90% פחות אדמומיות לאחר שבועיים של שימוש.הקרם הטיפולי מקל על קרקפת יבשה ומגורה.מעשיר בלחות ומזין את עור הקרקפת. משקם את שכבת ההגנה הטבעית של עור הקרקפת והתוצאה היא שהלקוחות יכולים לנשום לרווחה מהסבל שנגרם להם במשך שנים רבות מבלי שידעו על הפתרון הקל כל כך.
להשיג ברשתות הפארם ובבתי המרקחת.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   החלה מכירה מוקדמת של מכשירי הפרימיום...
*   'מעדני יחיעם' השיקו נקניק חדש בסדרת...
*   סוכריות מהפכניות בתוספת ויטמינים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים