מיטל לופטון מקריית ים חוגגת את יום הולדתה ה-37 במלון באילת. כתבה: רונית קיטאי. איפור : אילנית קינן ניסן. צילום: מיקי שרון

מיטל לופטון אם חד הורית לשתי בנות נמצאת בזוגיות עם השוטר צחי זכאי תושב חיפה, גרוש ואב לשלושה. הם הכירו באמצעות חברים משותפים והאהבה פורחת

פורסם ב: 19/06/2022 17:13

צילום: מיקי שרון
מיטל לופטון למדה פסיכולוגיה סוציולוגיה בתיכון ,שירתה בחיל האוויר בתל נוף בתור טכנאית אלקטרו-אופטיקה. לאחר שחרורה מצה'ל למדה במכון 'וינגייט' הדרכת כושר גופני. בנוסף היא למדה באוברסיטת בר אילן לתואר ראשון בחינוך וייעוץ חינוכי ולאחר מכן חינוך מיוחד במכללת אורנים בקריית טבעון. בימים אלה היא עובדת כמדריכת כושר אישי לנשים שרוצות לשנות את אורח חייהן.

מיטל, אם חד הורית לסול (7) וגפן (5 וחצי) רוצה להצליח גם בעולם הדוגמנות : 'אני לא שוכחת לנשום ולחייך לחיים ,לעשות את מה שנכון וראוי בשביל עצמי ,ללא פחד וחשש מסטיגמות ומהסביבה'.

היא מאושרת עם צחי זכאי שוטר במשטרת חיפה, בן 44, גרוש ואבא ללינוי, נתנאל ומאור. היא מספרת כי הם אוהבים לבלות מול השקיעה בים כשהם יושבים על מחצלת ונהנים מפלטה של גבינות ומקנחים ביין. הם גם מתאמנים ביחד ומנסים ליהנות מהחיים כמה שיותר וכאמור עכשיו הם עושים זאת כאמור במלון אילתי. שיהיה במזל טוב.
צילום: מיקי שרון

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   ארתור פרוחנבסקי (13) אלוף ישראל החיפאי...
*   עו'ד אביטל גוטמכר הייט (36 וחצי) אשר...
*   עיריית חיפה ממשיכה להצדיע לכוכבי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים