פרי גרופר מונה למנהל מרכז הספורט הציבורי 'גלי חיפה' (לשעבר ה'ספורטן'). כתבה: רונית קיטאי. צילום: כתום צלמים

פרי גרופר שינהל מעתה את מנהל מרכז הספורט 'גלי חיפה' הוא חיפאי, עם תואר בעל M.B.A. במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה, ומאחוריו 27 שנות ניסיון ניהולי ורקע נרחב בהיבטי הארגון בכלל, ומרכזי ספורט בפרט, והוא גם ספורטאי בעברו

פורסם ב: 09/06/2022 10:36

פרי גרופר. צילום: 'כתום צלמים'
בין תפקידיו שימש מעל עשור, כמנהל מרכזי הספורט של האוניברסיטה העברית בירושלים, כמנכwל מרכז תרבות פנאי נווה-שאנן בחיפה, וכסגן מנהל אגף הספורט, 'מכבי העולמי'. בנוסף לכך הוא ניהל בעבר את מחלקת הנוער של 'מכבי חיפה' בכדורגל, על המצד המקצועי וידוע כמי שהיה בעבר ספורטאי מקצועי וגם מאמן הישגי.

אור שחף מנכ'ל החברה הכלכלית לחיפה בירך את גרופר על הצטרפותו ל'גלי חיפה': 'אני שמח שפרי מצטרף לצוות הניהולי בתום תהליך מיון ממושך ובטוח שהידע והניסיון הרב שמביא עמו יסייעו להוביל את המועדון לשנים ארוכות של הצלחה על מנת להמשיך ולהיות מרכז הספורט המקצועי והטוב ביותר למען תושבי חיפה'.

פרי גרופר: 'אני מודה לחברי הועדה על הבחירה בי ועל האמון. אני מתכוון להביא את כל שנות הניסיון והידע שלי ל'גלי חיפה', להרחיב את פעילות אולם הכושר והסטודיו. מגוון החוגים ואיכות המתקנים. אשאף להכניס ענפי פעילות חדשים וליצור מרכז ספורט, פנאי ונופש איכותי, לרווחת קהל לקוחותינו וספורטאי חיפה'.

כזכור עיריית חיפה, בראשות ראש העיר ד'ר עינת קליש, והחברה הכלכלית לחיפה שממנכ'ל אור שחף, רכשו את מתחם הספורטן לפני מספר חודשים והמתחם עבר מפרטי לציבורי ולאחר מכן שונה שמו ל'גלי חיפה' לאחר מישאל על בחירת שם חדש למקום. מעתה יוכלו תושבי חיפה ליהנות מבריכה ציבורית, במתחם איכותי ברמה הגבוהה ביותר, במחירים נוחים.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   נקודת שיטור נחנכה הבוקר בשכונת נאות...
*   אלופי האיגרוף של מועדון 'מכבי סליבא...
*   כחלק מהמאבק בזיהום הפלסטי הציב אגף...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים