מדליית זהב לישראל בזכות יוליה סצ'קוב, מול 3,500 ספורטאים מרחבי העולם שהתחרו. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

הצלחה גדולה וגאווה ישראלית. יוליה סצ'קוב , בת 23, קיקבוקסרית ישראלית ואלופת העולם בקיקבוקס לנשים במשקל עד 48 ק'ג, זכתה באליפות גביע העולם בקיקבוקס במדליית זהב. 'לחיים!'. זר תשבחות היא קיבלה מחיים זר סמנכ'ל חברת הקוסמטיקה מעבדות GIGI

פורסם ב: 09/06/2022 10:20

יוליה סצ'קוב זכתה באליפות העולם. צילום: יח'צ
הצלחה גדולה לקיקבוקסרית הישראלית יוליה סצ'קוב שזכתה השבוע בתחרות הבינלאומית WAKO world cup שנערכה בבודפשט הונגריה וזכתה במדליית זהב בקטגוריה K1 S F -48kg. זה לגמרי לא דבר של מה בכך כי מדובר באחת התחרויות הגדולות והמשמעותיות בשנה, בה התחרו כ- 3,500 ספורטאים מכל רחבי העולם.

ענף הקיקבוקס מתפתח בישראל בצורה מרשימה וזוכה לשבחים - יוליה סצ'קוב , בת 23, היא קיקבוקסרית ישראלית ואלופת העולם בקיקבוקס לנשים במשקל עד 48 ק"ג. כבר ב-2017 זכתה יוליה בפרס הספורטאית הצעירה של השנה בטקס פרסי הספורט הישראלי מטעם משרד התרבות והספורט.

יוליה סצ'קוב עלתה לישראל בגיל שנתיים עם משפחתה מקזחסטן. החלה להתאמן והתאהבה בענף הקיקבוקס בגיל 14 וזכתה באליפויות ישראל בקיקבוקסינג לנוער, באליפות עולם ובגביעים רבים.

חיים זר סמנכ'ל חברת הקוסמטיקה הבינלאומית מעבדות GIGI המעניקה חסות ליוליה סקצ'וב התרגש: 'זהו הישג היסטורי לספורטאית צעירה כל כך. אנו גאים לסייע ולתמוך בה וללוות אותה בהגשמת חלומה בארץ ובעולם'.

נשיא התאחדות 'אילת' אריק קפלן: אנו בהתאחדות 'אילת' מברכים את נבחרת קיקבוקס הישראלית על הישגים נהדרים והבאת כבוד רב לישראל וביניהם כמובן גם את יוליה, אשר כתמיד מצליחה לייצג את ישראל ברמה הגבוהה ביותר. אנו בטוחים שיוליה תמשיך להיות אלופה ולהביא גאווה רבה למדינת ישראל'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   אתמול התקיימה ב'סינמה סיטי' גלילות...
*   מה קורה כאשר בתו של בכיר ב'טיב טעם'...
*   בסוף השבוע החולף חגגה הח'כית לשעבר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים