רופאת הילדים ד'ר יעל ליכטנשטיין,הצטרפה למרפאת 'כללית' סניף איינשטיין במחוז חיפה וגליל מערבי. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

'אני מברכת את ד'ר ליכטנשטיין על הצטרפותה למרפאת 'כללית' איינשטיין. ד'ר יעל ליכטנשטייןהיא רופאה מצוינת וההכשרה והניסיון שלה יהווה תרומה גדולה למחוז ויביא לחיזוק משמעותי לבריאות הילדים', סיכמה ד'ר רחל דהן מנהלת מינהלת חיפה של מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית'

פורסם ב: 06/06/2022 10:26

ד'ר יעל ליכטנשטיין. צילום: דוברות 'כללית'
ד'ר יעל ליכטנשטיין נשואה ואם לשלושה ילדים היא תושבת חיפה, בוגרת בית ספר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב, את הסטאז' ביצעה בבית חולים רמב'ם ואת ההתמחות ברפואת ילדים עשתה במחלקת הילדים במרכז רפואי 'כרמל' מקבוצת 'כללית'.

"לדבריה: 'חרתי להיות רופאה ורופאת ילדים בפרט משום שאני מרגישה שזוהי זכות לעבוד עם ילדים ולתרום לבריאותם הפיזית והנפשית. במקצוע הזה יש שילוב נהדר של רפואה מגוונת ומפגש אישי מרתק ביני ובין הילד וההורה. חיוכים של ילד שמרגיש טוב או חיוך של אמא שיורד ממנה הלחץ, זה מה שמניע אותי בעבודה .אני מאמינה שצריך לעשות דברים שגורם לנו לחייך, לשתות יותר מים ולא לוותר על פעילות גופניתק.

בשעות הפנאי היא אוהבת לצאת לטיולים רגליים בטבע, לרוץ בליווי מוסיקה באוזניות או להתכרבל עם המשפחה בבית.

במרפאת 'כללית' איינשטיין ניתן לקבל שירות רפואי במגוון רחב של תחומים: רפואת משפחה, רפואת ילדים, נשים, אורתופדיה, תזונה ודיאטה, טיפול בהרטבת לילה, סיעוד, בית מרקחת ושירותי משרד.

(אורטל ציגלמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   יחידת אישפוז חדשה לחולים המטולוגים...
*   מטופלי המערך האונקולוגי ב'רמב'ם הולכים...
*   בזכות ערנותו של הרוקח אמיר שחאדה ממרפאת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים