'תמצימיץ' זה השם. כך תייצרו בביתכם 400 כוסות סירופ טעים ואיכותי במחיר 18 ש'ח בלבד. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

'תמצימיץ' הוא פתרון לקפיצת המחירים הגדולה בשתייה הממותקת והוא נמכר בכשרות מהודרת בזכות העובדה שמאחורי המיזם נמצאים שני יזמים חרדים צעירים מבני ברק. ארבעה טעמים יצאו בינתיים ב'תמצימיץ' . אבי גרינברג אומר כי עם המוצרים שלהם לא תצטרכו לשלם קנס על משקאות מתוקים

פורסם ב: 02/06/2022 13:46

ארבעה קופסאות סירופ 'תמצימיץ'. צילום: יח'צ
אומר היזם אבי גרינברג: שמענו ברדיו את גזירות משרד האוצר והחלטנו. זה לא עניין של פוליטיקה, אנחנו אנשי עסקים ופוליטיקה פחות מעניינת אותנו, אך הרגשנו, שהגזירות פוגעות דווקא באנשים החלשים, אזרחים שגם בימים 'רגילים' לא יכולים לקנות שתייה מוגזת או ממותקת לביתם ומדובר באנשים שקנו עד היום תרכיזים והכינו את השתייה בבית. הבנו שאנחנו צריכים למצוא פתרון והצלחנו בכך.

ככל שעובר הזמן מהפעלת גזירות משרד האוצר יותר צרכנים הפסיקו לייצר ולשווק תרכיזים כי זה כבר לא משתלם להם. מאידך, יותר ויותר צרכנים מבינים כמה כסף הם מפסידים כתוצאה מגזירות עולם ה'חד פעמי' וגם בתחום השתייה המתוקה. כך למשל, מיכל של 4 ליטר סירופ לייצור משקה (מה שמכונה בפי כל 'פטל') עלה בעבר 20 ש'ח לצרכן, כיום, לאחר העמסת כלל העלויות החדשות והמס המיוחד - העלות למיכל 4 ליטר זינקה למחיר שערורייתי של 60-80 ש'ח.

במצב הנוכחי מרבית היצרנים הפסיקו לייצר ולהפיץ אותו בגלל שהוא פחות כלכלי למשפחות ברוכות הילדים, שגם כך נאנקות תחת עלית המחירים הכללית בשוק המזון.

סדרת המוצרים החדשה מבית 'המזון' - 'תמצימיץ - טעים לחסוך' היא הפתרון לקפיצת המחירים הגדולה. ה'תמצימיץ' כשר למהדרין בהשגחת בד"צ העדה החרדית.

מבקבוקון אחד שעולה 18 ש'ח לצרכן, אפשר לייצר בבית 9 ליטר של סירופ איכותי וטעים, שווה ערך ל = 400 כוסות שתייה. משפחות ברוכות ילדים צורכות בקיץ בממוצע כ 15-20 מיכלי סירופ - מגיעות לחיסכון משמעותי ומוחשי כבר בעונת הקיץ.

קו המוצרים כולל בינתיים ארבעה טעמים: תפוח, פטל, אננס וענבים. על כל בקבוקון יש פירוט והסבר על אופן ייצור הסירופ. מדובר במתכון קליל שכל אחד יכול לייצר בבית, לבד בעזרת תמצימיץ, סוכר ומים. התמצימיץ מתאים גם לנמנעים מסוכר וניתן להמיר את הסוכר בממתיק / תחליף סוכר. תמצית האננס, אגב, היא ללא צבעי מאכל.
את 'תמצימיץ' אפשר להשיג ברשתות השיווק המובחרות. כשרות: בד'צ עדה חרדית. המחיר כאמור 18 ש'ח.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   TOPIC SKIN – FACE & BODY CREAM קרם טיפולי לפנים...
*   קרוב ל-1,100 טון טחינה גולמית של 'טורקיז'...
*   השחקנית מגי אזרזר נחתה אתמול (יום...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים