טעמים חדשים ומטריפים לקראת חג שבועות ברשת הגלידריות 'לג'נדה'. כתבו: ענת בר לב יוניצמן, רונית קיטאי. צילום: יערה גדרון, יואב גולדברג

'לג'נדה' מצטרפת להיסטריית הפיסטוק עם טעם חדש של גלידת פיסטוק קראנץ' כחלק מקולקציית גלידות הגבינה והיוגורט לחג השבועות

פורסם ב: 02/06/2022 13:11

לג'נדה מקפא צ'יז קייק. צילום: יואב גולדברג
רשת הגלידריות 'לג'נדה' הציגה שפע משסחרר של גלידות גבינה לחג השבועות וגלידה אחת שכולה טרנד - פיסטוק קראנץ'. לקוחות ניצבים ליד הדלפק ומרוב המבחר הם לא יודעים מה לבחור אז הם לוקחים גם וגם ועוד פעם תוספות.

לצד טעמי הגבינה הקלאסיים של לג'נדה לקראת שבועות מציגה לג'נדה את הטעם שהפך להיסטריה פיסטוק קראנץ'– גלידת פיסטוק בשילוב חתיכות שוקולד פיסטוק וציפוי קרם פיסטוק קראנצ'י ושוקולד לבן.

משחק מילים יש כאן אך גם מציאות: האג'נדה של 'לג'נדה' היא לעשיית גלידה הכי איכותית וטרייה שיש ולכן בכל הסניפים שלהם מיוצרת הגלידה באופן יום יומי במקום. בהיותי שם הוציאו מיכלים חדשים של גלידות ואלה הוצבו היישר בויטרינה של המקרר בו יש מעל ל-70 טעמים, הנעשים לפי הנוסחאות המסורתיות.

ג'ילטו איטלקי אמיתי שמכינים עם מיטב חומרי הגלם והפירות. לקראת השבועות מציגה לג'נדה את קולקציית גלידות הגבינה המיוחדות לחג:

"צ'יז קייק" קלאסי – גלידה מגבינת שמנת עשירה בשילוב פרורי קרמבל

גבינה פירות יער– גלידה מגבינת שמנת עשירה בשילוב קונפיטורת פירות יער

גבינה תאנים – גלידת גבינה בציפוי קונפיטורת תאנים ושברי אגוזי לוז

מסקרפונה נוטלה – גבינת מסקרפונה בציפוי קרם אגוזי לוז משובח

מסקרפונה כנאפה – גבינת מסקרפונה בציפוי שערות קדאיף

קואלה פטל- בסיס גבינה עם קונפיטורת פטל בציפוי שוקולד קרם אגוזים

ומקפא צ'יז קייק ביוגורט – מקפא יוגורט ציז' קייק אמריקאי עם כל התוספות הייחודיות של לג'נדה לבחירת הלקוח


הג'לטו של לג'נדה מבוסס על טהרת השמנת, החלב הטרי ומגוון חומרי גלם המיובאים היישר מאיטליה. את הטעמים האגדיים הם יוצרים עם התוספות הכי הכי, כמו אגוזי לוז מפיאמונטה, פיסטוקים מעולים, טרפלס שמייצרים לבד ושוקולד 100% אמיתי. בסורבה משתמשים בפירות טריים או קפואים מאיכות מעולה והיוגורט הוא יוגורט טבעי.


לדודו מינה ואורי פינקלשטיין, חברי ילדות מנהריה, היה חלום לפני 20 שנה להקים בארץ גלידריה איכותית. אחרי השתלמות ארוכה באיטליה הקימו ב2001 את גלידריית לג'נדה, שמונה היום 21 סניפי גלידריות לג'נדה ושני סניפי פרוטבר לשייקים בפריסה ארצית ביניהם סניפי הדגל בתל אביב שדרות רוטשילד, ברחוב דיזינגוף ובנמל יפו, אליהם הצטרפו לאחרונה ארבעה סניפים חדשים בסינמה סיטי ראשל'צ , יס פלאנט ראשל'צ, מרכז הכרמל שדרות הנשיא מימין ל'מנדרין', קניון 'סינמול' לב המפרץ חיפה ובקריית ענבים.
גלידת פיסטוק קראנץ' 'לג'נדה'. צילום: יואב גולדברג

'לגנדה' גלידות לשבועות. צילום: יערה גדרון

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   TOPIC SKIN – FACE & BODY CREAM קרם טיפולי לפנים...
*   קרוב ל-1,100 טון טחינה גולמית של 'טורקיז'...
*   השחקנית מגי אזרזר נחתה אתמול (יום...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים