ללקוחות 'כללית מושלם' : התרופה החדשנית ריבלסוס לחולי סוכרת מסוג 2 בהנחה של 50%. צילום: דוברות 'כללית'

'זו תרופה לטיפול בחולי סוכרת המכילה חומר פעיל זהה לזה ש'באוזמפיק'. היא ניתנת בכדור יומי ולא בזריקה, ולקוחות 'כללית מושלם' יהיו הראשונים בארץ לקבלה'

פורסם ב: 30/05/2022 14:30

התרופה החדשנית ריבלסוס לחולי סוכרת מסוג 2. צילום: דוברות 'כללית'
'כללית מושלם' היא הראשונה שמציעה ללקוחות את התרופה החדשנית ריבלסוס, המיועדת לחולי סוכרת מסוג 2. התרופה שמכילה חומר פעיל זהה לזה שבתרופה אוזמפיק, מיועדת לאיזון רמות הגלוקוז, היא אינה כלולה בסל הבריאות הציבורי ולקוחות כללית מושלם יוכלו לקבלה בהנחה של 50%.

לדברי ד'ר איל יעקבסון מנהל 'כללית מושלם': 'כללית מושלם היא הראשונה להכליל תרופה חדשנית זו שניתנת באופן פומי, בכדורים שיש ליטול מדי יום וזאת בשונה מיתר התרופות בקבוצה זו הניתנות בזריקה. התרופה מכילה חומר פעיל זהה לזה שיש בתרופה'אוזמפיק' אך כאמור במתן פומי ולא בזריקה.

בשנים האחרונות המחקר בנושא הסוכרת מתקדם בצעדי ענק עם גילוי המנגנונים השונים שקשורים לאיזון הסוכר בדם, להפרשת האינסולין ולניצול האינסולין בתאים. ההתקדמות במחקר מלווה בהשקה של תרופות חדשות שפועלות על המנגנונים השונים של המחלה ומסייעות לחולי הסוכרת לנהל ולשלוט במחלתם. אנו ב'כללית מושלם' פועלים כל העת להנגיש את התרופות והחידושים ולאפשר ללקוחות כללית מושלם להיות מטופלים בהן'.

ריבלסוס, משתייכת לקבוצת תרופות מקבוצת GLP1-RA, משפחת תרופות שבשילוב עם אורח חיים בריא הכולל הקפדה על תזונה ופעילות גופנית, תורמות לאיזון רמות גלוקוז, מסייעות להפחתה במשקל, ויש להן השפעה מיטיבה על גורמי סיכון מטבוליים רבים. תרופות השייכות לקבוצת ה - GLP1-RA עובדות במספר מנגנוני פעולה באתרים שונים בגוף. בין היתר, התרופה מגבירה הפרשת אינסולין בצורה תלוית גלוקוז, מאטה את התרוקנות הקיבה ומגבירה את תחושת השובע.

התרופה תינתן ללקוחות כללית מושלם בעלות של 262 ש'ח לחודש בלבד. הטיפול ניתן בכדור יומי, ועליית המינון היא הדרגתית, כאשר בחודש הראשון הטיפול ניתן במינון של 3 מ"ג ליום, לאחר חודש מעלים המינון ל-7 מ"ג ובמידת הצורך בהמשך ניתן להעלות המינון ל-14 מ'ג ליום.

כדי לבדוק התאמה לטיפול וזכאות והדרכה על דרך הנטילה אנא פנו לרופא/ת המשפחה.

(אורטל ציגלמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   בזכות ערנותו של הרוקח אמיר שחאדה ממרפאת...
*   בעיר כרמיאל יוקמו שני מרכזים רפואיים...
*   כבוד ענק. חתן פרס ישראל פרופ' מוסא...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים