בגדי הים Biliblond השיק קולקציה חדשה וייחודית תחת הסלוגן GIVE BACK, בשיתוף עם עמותת 'אקואושן'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דנה גור קרן

מותג בגדי הים Biliblond יצא עם ליין חדש העשוי מבד ממוחזר, בשיתוף עמותת אקואושן הפועלת לשימור הסביבה הימית של ישראל, במהלכו 15% מההכנסות של הקולקצייה יתרמו לטובת פעילות העמותה

פורסם ב: 26/05/2022 10:53

צילום: דנה גור קרן
עונת הרחצה של שנת 2022 נפתחה בסימן המודעות הסביבתית העולה. לקראת חודשי הקיץ החמים.החברה אשר 90 מבגדי הים שלה מיוצרים מבדים ממוחזרים, תתרום במסגרת שיתוף הפעולה 15% מהכנסות הקולקציה לטובת פעילות העמותה.

תמצאו שם מגוון גזרות ומידות בצבעי שחור וכחול מנצנצים, כאשר על הבד מודפס כיתוב עם שם הסלוגן שנבחר 'GIVE BACK שנועד להעביר מסר ברור. בגדי הים מיוצרים מבדים עשויים סיבי פוליאסטר ופולימיד אותם מייצרת חברה איטלקית, החלק המרכזי של הדגמים מיוצרים בישראל. הסיב המיוחד מיוצר מפלסטיק אשר נאסף מהאוקיינוסים ועובר תהליך מחזור שהופך אותו לסיב מותאם לייצור בדים.

פס הייצור של החברה פועל על פי סחר הוגן, כלל המוצרים נארזים במארזי קרטון, בד ונייר ממוחזר כאשר הסחורה משונעת במינימום ניילון. מדבקות ההיגיינה וכלל התוויות המוצמדות לבגדים עשויות נייר ממוחזר, ובחנויות החברה עושים שימוש בתיקים רב פעמיים במקום בשקיות.

עמותת אקואושן הוקמה בשנת 2002 ומטרת הארגון היא לקדם את שמירת הסביבה הימית והחופית באמצעות מחקר, חינוך ופעילות קהילתית נרחבת. העמותה פועלת לקידום נושאים סביבתיים על סדר היום הציבורי והשפעה על מקבלי ההחלטות לצורך שינויי מדיניות לשיפור והגנת הסביבה הימית והחופית של ישראל.

המחירים: 250 עד 600 ש'ח בהתאם לדגם.

להשיג באתר:

www.biliblond.com/collections/g-i-v-e-b-a-c-k
צילום: דנה גור קרן

צילום: עומר סבג

צילום: דנה גור קרן

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   נטלי דדון ואייל חג׳בי פתחו אתמול חנות...
*   סטודנטים לעיצוב אופנה מהמרכז האקדמי...
*   נטלי דדון וקניון TLV למען הקהילה. בין...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים