הבוקר הצטלמה שמחה גואטה לקולקציית הקיץ של בגדי הים שעיצבה למותג רייבן. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אור גפן

שמחה גואטה פתחה היום רשמית את עונת הרחצה לקיץ 2022. כל הקולקציה של Raben היא תוצרת כחול לבן ומתאימה לכל המידות. 'יחד עם 'רייבן ספורט' עיצבתי קולקציה משלי לכל מידה ומגזר'

פורסם ב: 25/05/2022 14:16

שמחה גואטה ל'רייבן'. צילום: אור גפן
שמחה גואטה חוזרת לעבר: 'אני הולכת קצת אחורה לתקופה של התיכון. תמיד היתה מופיעה תמונה של אישה לבושה בבגד ים עם סרט מידה סביב גופה והמשפט הקבוע: 'הכיני את גופך לקיץ'. שנים שבכל תחנת אוטובוס פימפמו לנו את זה ברשתות החברתיות.כיום מה שגרם לנשים רבות להבין שהן לא מוכנות לקיץ ואינן יכולות לשים בגד ים.

אשר יצאתי לתוכנית הריאליטי 'הישרדות' כתבו לי נשים רבות שאני מוכיחה להן כי זה אפשרי להיות בפורמט של בגד ים קטן ועדין לבחור להיות שם. חוץ מזה הים שייך לכולן ולכולם.מאחר והן כתבו לי שאינן מוצאות בגד ים שיתאים לגופן, וביקשו לדעת ממאיפה בגד הים שלבשתי, החלטתי לעצב עם 'רייבן ספורט', קולקציה משלי והיא מתאימה לכל מידה ומגזר. תמצאו בין הקולקציה :שלם, ביקיני,שלם ולדתיות גם עם שרוולים.

אני מאמינה בשוויון לכולן. הקולקציה של בגדי הים הזו מרגשת אותי במיוחד. בסופו של יום מה שאת לובשת תרם להרגשה ולבטחון שלך ואיתו את יוצאת אל החוף ולים. אין צורך להכין את עצמך את נולדת מוכנה.

תהליך בניית הקולקציה מגיע ממקום של הבנה מוחלטת מה אישה צריכה מבחינת בד, גזרה, צבע ודיוק של הפרטים
הקטנים וכמובן של היכולת להרגיש הכי לבושה בבגד ים.אני מאחלת קיץ שמח לכולן'.

המחירים 149 עד 299 ש'ח למותג Raven
צילום: אור גפן

צילום: אור גפן

צילום: אור גפן

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   TOPIC SKIN – FACE & BODY CREAM קרם טיפולי לפנים...
*   קרוב ל-1,100 טון טחינה גולמית של 'טורקיז'...
*   השחקנית מגי אזרזר נחתה אתמול (יום...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים