ד'ר גאזי פארס נכנס לתפקידו החדש כמנהל שירות אבחון מחלות הערמונית במחלקה האורולוגית במרכז הרפואי 'כרמל'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון

את המינוי לד'ר גאזי פארס העניקו לו מנהל בי'ח 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג ומנהל המחלקה האורולוגית ד'ר יורם דקל, בטקס מכובד שהתקיים בבית החולים

פורסם ב: 24/05/2022 14:14

ד'ר גזי פארס בקבלת המינוי. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל
במסגרת תפקידו ד'ר גאזי פארס יהיה אחראי על כל תחום האבחון של סרטן הערמונית הכולל ביופסיות רגילות, ביופסיות מתקדמות בהכוונת MRI - ביופסיית פיוז'ן, וטיפולים כירורגיים בסרטן הערמונית.

באירוע השתתפו וברכו את ד'ר פארס על המינוי המכובד גם יו'ר וועד הרופאים בכרמל ד'ר אריה ביטרמן, סגן מנהל בית החולים 'כרמל' ד'ר בני רביב ומנהלת משאבי אנוש אינה שקליאר אמסלם.

ד"ר גאזי פארס נמנה על בכירי וותיקי המחלקה האורולוגית בבית החולים אליו הגיע בשנת 1989 כדי להתמחות באורולוגיה. בשנת 1993 הוא סיים השתלמות-על באיבחון סרטן הערמונית וביופסיות טראנסרקטליות בבית חולים קליבלנד באוהיו ,ארה'ב
.
עם סיום ההתמחות ב'כרמל' עבד ד'ר פארס כרופא בכיר במחלקה ושילב עבודה בקהילה כאורולוג בכיר במרפאה המקצועית בעכו.בשנת 2012 חזר ד'ר גאזי פארס לעבוד במשרה מלאה בב'כרמל' ובשנת 2015 מונה לתפקיד סגן מנהל המחלקה האורולוגית .

ד"ר פארס סיים "השתלמות-על" מקצועית בהשתלות פרוטזות פניליות בברצלונה בספרד.
וב- 2015 סיים השתלמות בכירורגיה פריטוניאלית ורובוטית בביה"ח היידלברג שבגרמניה וכאמור חזר לעבוד בבי'ח כרמל..

בין לבין תפקידיו הרפואיים בבית החולים הוא נבחר בשנת 2013 בבחירות המוניציפליות לראשיות המקומיות, לתפקיד ראש מועצת פקיעין, תפקיד מיוחד אותו מילא בהצלחה רבה.

בשנת 2004 קיבל ד'ר גאזי פארס גם את פרס מנכ'ל 'כללית' כמצטיין מנכ'ל מטעם מחוז חיפה וגליל מערבי.

המחלקה האורולוגית בכרמל נחשבת לאחת המחלקות המצטיינות והמובילות בצפון. המחלקה מציעה מגוון רחב של שירותים רפואיים ואבחונים מתקדמים לכלל תושבי חיפה והצפון. בין שירותי המחלקה – ניתוחים חדשניים באמצעות רובוט הדה וינצ'י המתקדם, ניתוחים לפרוסקופיים, שיטות מתקדמות לטיפול באבנים בדרכי השתן, ניתוחים וטיפולים באין אונות. ניתוחים וטיפולים בבעיות אורולוגיות בנשים כולל טיפולים באי שליטה בשתן. ניתוחי אורולוגיית ילדים ועוד.

ד'ר פארס : 'אני מאמין כי באמצעות השירות החדש אוכל לקדם את השירות באיבחון והטיפול בסרטן הערמונית. וגם לקדם ולשפר את השירות ביתר התחומים באמצעות עבודה משותפת עם רופאי המחלקה ובשיתוף והנחיית מנהל המחלקה ד'ר יורם דקל. מבחינתי בית חולים 'כרמל' הוא הבית הראשון שלי.כאן גדלתי והתפתחתי ואני מאמין בהצלחת המחלקה והצוות הסיעודי והרפואי שלנו'.

מנהל המחלקה ד'ר יורם דקל: 'דר פארס הוא מאבני היסוד של המחלקה. הוא ישר אמין ומקצועי בצורה בלתי רגילה. הנוכחות של ד'ר פארס במחלקה משרה אוירה נעימה על כל הצוות ובמיוחד על המטופלים שלנו.הוא האדם הנכון במקום הנכון ואני בטוח כי המינוי שלו יוסיף ויתרום רבות להצלחת המחלקה'.

ד"ר פארס נשוי לורד מורה בכפר פקיעין ואב לארבעה ילדים: אחמד מהנדס מחשבים, חנין לומדת לדוקטורט במעבדות אוניברסיטת בר אילן, פאתן בוגרת לימודי כלכלה, ורנא מסיימת כעת את לימודי הסיעוד של בבר אילן.
ד'ר גאזי פארס. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   יחידת אישפוז חדשה לחולים המטולוגים...
*   מטופלי המערך האונקולוגי ב'רמב'ם הולכים...
*   בזכות ערנותו של הרוקח אמיר שחאדה ממרפאת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים