יום הגיוון הבינלאומי צוין היום ברמב'ם בהפנינג מיוחד עם תערוכה בשם 'גיוון זה אני'. צילום: דוברות רמב'ם

במרכזו היתה הצגה של התיאטרון העברי: 'שוקו-וניל' בכיכובם של הקומיקאי ארז שלם והשחקנית אביבה נגוסה. ההצגה מספרת את סיפורה של סטודנטית ישראלית ממוצא אתיופי, הלומדת באוניברסיטת תל-אביב ומנסה לשכור לעצמה דירה בשכונת רמת אביב. בצילום עו'ד נרדין סבית ג'טאס יועצת משפטית הממונה על הגיוון התעסוקי ברמב'ם

פורסם ב: 22/05/2022 18:36

עו'ד נרדין סבית ג'טאס, יועצת משפטית הממונה על הגיוון התעסוקתי ברמב"ם, על רקע התערוכה שנושאה "גיוון זה אני".צילום: הקריה הרפואית רמב'ם.צילום: הקריה הרפואית רמב'ם
קומדיה ישראלית הזו ראתה אור על הבמה רגע לפני פרוץ המהומות של בני הקהילה האתיופית לפני מספר שנים, ומציפה את סוגיית הגיוון הישראלי היישר אל הצופה.

עם כניסת עובדי רמב'ם לאודיטוריום, ליוותה אותם תערוכה ייחודית בשם: 'גיוון זה אני', בה נחשפו העובדים לאוכלוסיות הגיוון השונות. בטרם החלה ההצגה, נשא דברים אלי בן-שלוש, מנהל כוח האדם בקריה הרפואית רמב"ם: "משפחת רמב"ם תמיד הייתה דוגמה ומופת לרב-תרבויות ודו-קיום, שמייצג את החברה הישראלית על כל גווניה'.


עו"ד נרדין סבית ג'טאס, יועצת משפטית הממונה על הגיוון התעסוקתי ברמב'ם: 'נושא הגיוון האנושי של בית החולים תמיד עומד לנגד עינינו, שכן אנו מטפלים במגוון רחב מאד של מטופלים המכיבים את כל קצוותיה של החברה החיה בישראל. הצורך לשמור על גיוון אנושי בקרב עובדינו, הוא זה שמבטיח את הצלחת הטיפול וההבראה של מטופלינו היקרים, אזרחי כל מדינת ישראל'.


https://youtu.be/HN5oxfizgu0

(נתנאל אייזיק)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   52 רופאים בכירים בבי'ח 'כרמל' שהם גם...
*   שיתוף פעולה מתקיים בין המרכז הרפואי...
*   שבוע המודעות למניעת זיהומים צוין...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים