ד'ר מאיה שימשי-ברש, מומחית ברפואת ילדים, הצטרפה לצוות מרפאת 'כללית' הרב קוק בקריית מוצקין. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

ד'ר מאיה שימשי-ברש נשואה + 3, תושבת קיבוץ יגור היא בוגרת לימודי רפואה בפקולטה לרפואה בגליל של אוניברסיטת בר אילן. ד'ר שימשי-ברש התמחתה ברפואת ילדים במחלקת ילדים במרכז רפואי 'כרמל', מקבוצת 'כללית'. בנוסף לכך היא גם מדריכה קורסי החייאת ילדים לצוותים רפואיים (PALS) ובשעות הפנאי משחקת כדורגל בקבוצת נשים

פורסם ב: 22/05/2022 14:58

דר מאיה שימשי ברש. צילום: דוברות 'כללית'
ד'ר מאיה שימשי-ברש מספרת: 'גוף האדם ורפואה עניין אותי מגיל צעיר. אמא שלי הייתה אחות והייתי מבקרת אותה הרבה בעבודתה בבית החולים והיא תמיד הייתה מקשיבה ומייעצת. התחלתי ללמוד משפטים אבל די מהר הבנתי שמקומי בעולם הרפואה. בחרתי להתמחות ברפואת ילדים כי יש בהם קסם, אותנטיות ופשטות ואני אוהבת את החיבור איתם. ילדים יכולים להוות סוג של חידה, לא תמיד הם יכולים להסביר את עצמם והתפקיד שלי הוא לחבר את הנקודות לתמונה המלאה על מנת לסייע להם'.

במרפאת הרב קוק של מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית' ניתן לקבל שירות רפואי במגוון רחב של תחומים: רפואת משפחה וילדים, גריאטריה, סיעוד, שירותי משרד ובית מרקחת בזמינות גבוהה.

'אני נרגשת להצטרף למרפאה. המוטיבציה שלי היא הידיעה שבכל יום אני לומדת, מגלה דברים חדשים ופוגשת אנשים מעניינים. אני מאמינה שחשוב להנחיל הרגלים בריאים לילדים כבר מגיל קטן, להכניס פעילות חוץ לשגרה, לצמצם מסכים ולהמעיט במוצרים המכילים סוכר' מוסיפה ד'ר שימשי ברש.

''אני מברכת את ד"ר שימשי-ברש על הצטרפותה למרפאת 'כללית' הרב קוק. ד'ר שימשי היא רופאה מצוינת שתתרום רבות לבריאות הילדים. הכללית מקפידה על מתן שירות רפואי ברמה הגבוהה ביותר ועל צירוף הרופאים טובים ביותר לשורותיה" סיכמה ד'ר סילבי שילר, מנהלת מינהלת קריות של מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   52 רופאים בכירים בבי'ח 'כרמל' שהם גם...
*   שיתוף פעולה מתקיים בין המרכז הרפואי...
*   שבוע המודעות למניעת זיהומים צוין...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים