'אל על' משיקה לראשונה את 'החופש לטוס' -תוכנית ייחודית לטיפול בחרדות טיסה שתתקיים במתקני האימונים של צוותי האוויר של 'אל על'

התוכנית תבוצע בליווי טייסים מוסמכים שהינם גם פסיכולוגים קליניים בהכשרתם.מחקרים מראים שבתוכנית טיפול נכונה, מעל 85% מהאנשים מדווחים על ירידה משמעותית בחרדות הטיסה

פורסם ב: 22/05/2022 11:33

החופש לטוס. צילום: באדיבות דוברות 'אל על'
חברת 'אל על', בשיתוף פעולה עם חברת Dream Sim, מציעה את תוכנית 'החופש לטוס', תוכנית חדשנית ומקיפה, המתקיימת במתקני אל על המיוחדים המשמשים להדרכת הדיילים והטייסים של החברה ונועדה לסייע להתגבר על הפחד מטיסות.

בסדנא המנחים יקנו כלים הן בתחום הקליני הטיפולי והן יקנו ידע מעשי מעולם התעופה ויחשפו את המשתתפים לאלמנטים שונים שיפחיתו בצורה מדורגת את החרדות. התוכנית מורכבת מ-3 שלבים: מפגש הכרות אישי עם אחד ממנחי הסדנה, שהינם טייסים מנוסים וגם פסיכולוגים קליניים בהכשרתם, סדנה חד יומית במתקן האימונים הייחודי של אל על המדמה תא נוסעים ובנוסף, שעת טיסה פרטית בהדרכת טייס מוסמך בסימולטור המבצעי של טייסי אל על.

לדברי שלומי עם שלום סמנכ'ל 'אל על': 'אל על גאה להציע תוכנית חדשה, 'החופש לטוס', להתמודדות עם חרדות טיסה, תוכנית אשר תסייע לנוסעים לנצח את הפחד, להתגבר על החרדות ולטוס באופן חופשי ומהנה'. הסדנאות הקרובות יתקיימו החל מחודש יוני 2022.


(קארן לב,שירן חכמון)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   מיזם תיירותי דיגיטלי חדש: הושקה 'הדרך...
*   מלון 'דן כרמל' בחיפה אירח בשבוע שעבר...
*   מסעדת 'רובע בר יין', אחד המקומות האהובים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים