חברת התעופה 'טורקיש איירליינס' זכתה ב-4 פרסים כלכליים בתחום המימון מהמגזינים הבינלאומיים Airline Economics ו-Air Finance Journal

'טורקיש איירליינס', ששמרה על מעמדה כאחת מחברות התעופה המצליחות בעולם בתקופת המגיפה, באמצעות גישת הניהול הפיננסי החזק והמבנה הפיננסי שלה, שהובילה לעלייה המהירה ביותר לאחר המגיפה עם כל עובדיה, ממשיכה להיות חברת מובילה בתעשיית התעופה העולמית. עם החלטות פיננסיות מוצלחות שזוכות כעת לשבחי המבקרים

פורסם ב: 22/05/2022 10:28

Airfinance Journal (ACG Socgen) (1)
חברת התעופה הטורקית זכה בפרסים כלכליים מתחום המימון מטעם מגזיני התעופה הבינלאומיים "Airline Economics" ו-"Air Finance Journal", ביניהם: 'עיסקת השנה באירופה', 'עיסקת חכירה מובנית של השנה', 'עיסקת חכירה גלובלית של השנה' ו'עיסקת החכירה האירופית של השנה', בטקסים שנערכו לאחרונה בדבלין.

לחברה הוענקו פרסים בארבע קטגוריות שונות עם מודלים המימון הפיננסי של מטוסים שלה, בטקסי הפרסים "Airfinance Journal" ו-"Airline Economics Aviation 100" שהתקיימו בדבלין ב-5 וב-9 במאי. מי שייצג את 'טורקיש איירליינס' בטקסי הענקת הפרסים ונחשב לאחד ממנהלי הכספים המצליחים ביותר של טורקיה, היה מנהל הכספים הראשי של החברה ד"ר מוראט שקר שאף היה בין המברכים וכך אמר: 'קודם כל, אני רוצה להודות ל-''Airline Economics' and 'Airfinance Journal בשם משפחת טורקיש איירליינס. אנו שמחים לקבל את כל הפרסים הללו שהכתירו את הגרף העולה שציירנו בתחום מימון המטוסים, במיוחד בזמנים מאתגרים אלה. בעודנו ממשיכים בעבודותינו על מנת לשפר עוד יותר את הביצועים הנחושים הללו, אנו גאים לתרום למוניטין העולמי ולערך המותג של Turkish Airlines'.

חברת הדגל הלאומית של טורקיה זכתה בפרסי "עסקת השנה באירופה" ו-"עסקת חכירה מובנית של השנה" על ידי Airfinance Journal Awards, וב-"פרסי עסקת החכירה העולמית של השנה" ו-"עסקת החכירה האירופית של השנה" על ידי חברת "Airline Economics" למימון שלושת מטוסי ה-A321 NEO החדשים שלה על ידי חכירה איטלקית ראשונה מסוגה מסוג ACG עם Societe Generale כמלווה, ו-9 מטוסי B737 MAX ו-3 מנועים רזרביים של GEnx על ידי חכירה צרפתית מובטחת לשעבר של ארה"ב עם Citibank, Bank of America ו-CaixaBank כמלווים ו-BNP Paribas כמלווה ומסדר, עם סכום מימון כולל של כ-550 מיליון דולר.

צוות מימון המטוסים של טורקיש איירליינס משיג את אחת מעלויות המימון הנמוכות ביותר בתעשיית התעופה עם הצוות המנוסה שלו בעל הידע המקיף על בתחום מימון מטוסים. חברת התעופה הטורקית זכתה בשנים האחרונות במגוון פרסי מימון שונים על ידי ארגונים בעלי שם עולמי כגון: 'Global Transport Finance' ו-'Airline Economics', 'Airfinance Journal' ו-'Bonds, Loans & Sukuk Turkey' עם מודלים היצירתיים שלו בתחום המימון, שרבים מהם יושמו לראשונה, מאז 2009. טורקיש איירליינס הכתירה את הצלחתה בהקשר זה, כשזכתה ב-28 פרסי מימון בינלאומיים במטוסים בעשר השנים האחרונות על ביצועי המימון המוצלחים שלה, בהיקף של כ-15 מיליארד דולר.
Murat Seker. photo : PR

Airline Economics Aviation 100 Awards (ACG Socgen). צילום: יח'צ

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   מאז 'כנר על הגג' הפך כמעט כל גג לחגיגג...
*   בעקבות המצב הביטחוני מי מזמין את תושבי...
*   650 אורחים הגיעו בערב חמישי החולף לפתיחת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים