בטקס הענקת פרסי העובד המצטיין ע'ש נח מוזס מבית ידיעות אחרונות לשנת 2021, שהתקיים אתמול זכתה סבטלנה בוגדנוב, מבי'ס טשרניחובסקי

בטקס הענקת פרסי העובד המצטיין ע'ש נח מוזס שנערך אתמול בהיכל התרבות איירפורט סיטי (קריית שדה התעופה) זכתה סבטלנה בוגדנוב, עובדת משק בבית הספר טשרניחובסקי בפרס היוקרתי

פורסם ב: 18/05/2022 15:21

צילום: דוברות עיריית חיפה
הטקס התקיים במעמד שרת המדע החדשנות והטכנולוגיה, אורית פרקש הכהן אשר העניקה את פרסי ההצטיינות ל-24 עובדים מצטיינים שנבחרו ממפעלים ורשויות מכל רחבי הארץ.במהלך הטקס הוצגה ברכה מצולמת של נשיא המדינה, יצחק הרצוג.


מבצע העובד המצטיין של ידיעות אחרונות נערך אתמול בפעם ה-47, כחלק מחזונו של העורך האחראי הראשון, נח מוזס ז'ל, להוקיר הצטיינות ומצוינות בקרב עובדים במשק הישראלי, אשר משקיעים, תורמים, יוזמים ומהווים דוגמה אישית לחבריהם לעבודה.

סבטלנה בוגדנוב (56) עובדת בבית הספר טשרניחובסקי מזה 22 שנה, נבחרה כמצטיינת מנכ״ל בעיריית חיפה והומלצה על ידי הרשות לפרויקט ההצטיינות הארצי בזכות החריצות, ההתמדה והיעילות שהיא מגלה בסביבת עבודתה.

סבטלנה בוגדנוב, אם לשניים, המתגוררת בשכונת קריית אליעזר, הייתה בעברה מורה למוסיקה ואמנות, ומעבר לתפקידה בכל הקשור לשמירה על סביבה מסודרת ונקיה ברחבי ביה״ס, היא פועלת גם לקישוט, צביעה ועיצוב של המתחם הבית ספרי ואף מנגנת על פסנתר שמוצב במקום, להנאת התלמידים.

במינהל החינוך ציינו : 'אנחנו גאים בבחירה בסבטלנה. המסירות, המחוייבות והמקצועיות שסבטלנה מבטאת מידי יום בעבודתה, ראויים להוקרה. תלמידי בית הספר שבו היא עובדת זכו בה, וכך גם אנחנו'.

(ליאורה טל)
צילום: דוברות עיריית חיפה

צילום: דוברות עיריית חיפה

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   בימים אלו פורש לגימלאות פרופ' אלי...
*   אות אביר איכות השלטון הוענק לפרופ'...
*   עיריית חיפה והמרכז ליזמות עסקית וטכנולוגית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים