פרופ' פרנסיס מימוני מונה למנהל המחלקה החדשה לרפואת ילדים בקהילה של 'לאומית שירותי בריאות'. צילום: פייסבוק

המינוי של פרופ' פרנסיס מימוני מהווה הרחבה של הפעילות האקדמית ב'לאומית', מתוך ראייה של חיזוק המצוינות בקהילה והתאמת מסלול ההתמחות של רופאי הילדים כך שיכין אותם טוב יותר להיות רופאי ילדים מומחים המכירים את רפואת הילדים הקהילתית ב'לאומית'

פורסם ב: 17/05/2022 13:44

פרופ' פרנסיס מימוני. צילום: פייסבוק
פרופ' פרנסיס מימוני הוא בעל עבר אקדמי עשיר במיוחד. הוא ניהל מחלקות לרפואת ילדים במרכז הרפואי 'איכילוב' ובבית חולים 'שערי צדק', כיהן כראש החוג לרפואת ילדים בפקולטה לרפואה ע'ש סאקלר של אוניברסיטת תל-אביב, כיהן כראש האיגוד הנאונטלי בישראל, כראש איגוד רופאי הילדים, כי'"ר ועדת בחינות ברפואת ילדים במועצה המדעית, כיו'ר המועצה הלאומית לבריאות הילד ולפדיאטריה ומזה שנים הוא גם היועץ הראשי של לאומית לתחום רפואת הילדים ורופא ילדים פעיל בקופה.

המחלקה תכשיר מתמחים ברפואת ילדים במסלול ייעודי לרפואת הקהילה, תפעל בשיתוף עם בתי חולים ומחלקות לרפואת ילדים בכל רחבי הארץ ותהיה מסונפת אקדמית לבתי הספר לרפואה על פי הפריסה הגיאוגרפית שלה תכשיר סטודנטים בסבב לרפואת ילדים ותקדם מחקרים אקדמיים בתחום רפואת הילדים בקהילה. הפעילות הזו מתחברת ומשלימה את תוכנית ההתמחות ברפואת המשפחה, הקמת מכון המחקר של לאומית ופעילות אקדמית עשירה ומצעידה את לאומית קדימה בתחום.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   52 רופאים בכירים בבי'ח 'כרמל' שהם גם...
*   שיתוף פעולה מתקיים בין המרכז הרפואי...
*   שבוע המודעות למניעת זיהומים צוין...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים