כלב חולץ לאחר שנתקע בתעלת ניקוז במתחם 'מגדל אור' בקריית חיים. צילום: דוברות עיריית חיפה

לאחר מבצע מורכב כדי לחלץ אותו, לאחר שלוש שעות של מאמצים הצליחו עובדי מחלקת הניקוז של עיריית חיפה, לחלץ את הכלב שנתקע בתעלת ניקוז בקריית חיים. לכלב שלום והעובדים יכולים לנשום לרווחה

פורסם ב: 03/05/2022 15:18

צילום: דוברות עיריית חיפה
עובדי מחלקת הניקוז של עיריית חיפה הוזעקו אתמול בשעות הצהריים למתחם מרכז מגדל אור בקריית חיים, בעקבות דיווח של עובדי המקום למוקד העירוני, על יללות ונביחות הנשמעות בסמוך למשרדי המרכז.

עם הגיעם למקום התברר כי כלב נלכד בתוך שוחת ניקוז שנמצאת בין הצינורות בעומק של כשני מטרים, מבלי כל יכולת לצאת.

במהלך המבצע המורכב לחילוצו, שנמשך בשעות הצהריים החמות, בדקו חברי הצוות של מחלקת הניקוז את תכנית התשתיות התת קרקעית של המקום, ביצעו חפירות וניסו לסייע בכל דרך לכלב להתרומם ולצאת מתוך הבור.בשלב מסויים אותר מיקומו המדוייק של הכלב אך במהלך נסיונות החילוץ הוא פחד וברח לתעלת ניקוז סמוכה. הצוות ביצע איטום של פתחי היציאה והשאיר לו פתח אחד אשר דרכו, כעבור 3 שעות - חולץ הכלב בריא ושלם.

טניה קורח, מנהלת קשרי קהילה ופיתוח משאבים במגדל אור (עמותת יעדים לצפון), שפנתה למוקד העירוני ותיעדה את המתרחש, מספרת: ״היה מרגש לראות את הכלב אחרי שהחבר'ה השקיעו שעות בחילוצו. אני מודה לכל הצוות של מחלקת ניקוז שהגיע ובאהבה גדולה לבעלי חיים לא ויתר עד שהכלב חולץ'.

(ליאורה טל)
צילום: דוברות עיריית חיפה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   ארתור פרוחנבסקי (13) אלוף ישראל החיפאי...
*   עו'ד אביטל גוטמכר הייט (36 וחצי) אשר...
*   עיריית חיפה ממשיכה להצדיע לכוכבי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים