בתחילת השבוע נפגשו חברי אגודת הידידים של המרכז לרפואה יועצת 'זבולון' עם הנהלת מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית' בניהולו של רונן נודלמן

בתחילת השבוע נפגשו חברי אגודת הידידים של המרכז לרפואה יועצת 'זבולון' עם הנהלת מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית' בניהולו של רונן נודלמן והנהלת המרכז בניהולה של ד"ר דליה קסנר

פורסם ב: 26/04/2022 12:39

ביקור ידידיותי במרכז לרפואה יועצת 'זבולון' במחוז חיפה וגליל מערבי של 'כללית'. צילום: דוברות 'כללית'
ה נפגשו גם עם הנהלת המרכז בניהולה של ד'ר דליה קסנר.בתחילת המפגש בירכה יו'ר אגודת הידידים קטיה קם, את חברי האגודה ואת חברי הנהלת המרכז הרפואי והודתה להם על הפעילות הרבה אותה הם מקדמים למען פיתוח המרכז לטובת רווחתם ובריאותם של המטופלים.

בהמשך המפגש סקר מנהל המחוז רונן נודלמן בפני החברים את החידושים והפיתוחים האחרונים שנערכו במרכז והודה להם על הסיוע בכל הקשור בגיוס תרומות . הוא סיפר להם כי בזכות עבודתם המסורה נרכש מכשור רפואי רב המאפשר לצוות המומחים המוביל שנותן שירות רפואי מתקדם, לבצע פעולות רפואיות רבות החוסכות מתושבי האזור, מבוטחי 'כללית', נסיעה לבתי החולים המרוחקים והמתנות ממושכות בחדרי המיון העמוסים.

כך נשמע רונן נודלמן: 'אנחנו מודים לחברי האגודה על פעילותם הרבה ומעריכים את העובדה שהם ניצבים לצד הנהלת מחוז חיפה וגליל מערבי של 'כללית' ויחד עוזרים לפתח ולקדם את הרפואה בחיפה ובקריות לטובת מבוטחי 'כללית'. לאורך השנים אנחנו לא מפסיקים לפתח ולשדרג את המרכז הרפואי ובמהלך שנת 2022 נמשיך להרחיב את השירותים הרפואיים הניתנים במרכז, נשדרג את התשתיות הקיימות, נבצע מתיחת פנים במחלקות השונות, והכל לטובת המטופלים שלנו. 'כללית' ממשיכה להוביל באיכות רפואית, ברפואה דיגיטלית לצד מגוון רחב של שירותים רפואיים הניתנים במרפאות ובמכונים הפרוסים ברחבי המחוז'.

(אורטל ציגלמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   תערוכת 'האור שבליבי' מוצגת בימים אלו...
*   הכנס הבינלאומי המכוון של החברה לקריוכירורגיה...
*   במחוז חיפה וגליל מערבי של 'כללית' מוקירים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים