פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים ה- 32 נפתח הבוקר ( יום א) בתיאטרון חיפה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רפי דלויה

מנכ'לית תיאטרון חיפה ניצה בן צבי והמנהל האמנותי של הפסיבל רועי שגב זרחו מנחת. גולת הכותרת היא ההצגה הפותחת 'פרפרים בראש' משיריה של נעמי שמר מאת צביה הוברמן שגם ביימה. באירוע הפתיחה נראו ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם, ללי שמר בתה של נעמי שמר ז'ל, סנדרה שדה מוני מושונוב שבנם מיכאל מושונוב הוא השחקן הראשי בהצגה 'פרפרים בראש' ומשחקו המופלא קצר תשואות אין סופיות. נחת!

פורסם ב: 17/04/2022 20:52

מימין לשמאל מיכאל מושונוב, ד'ר עינת קלוש רותם, סנדרה שדה, ניצה בן צבי. צילום: רפי דלויה
מנכ'לית תיאטרון חיפה ניצה בן צבי והמנהל האמנותי של הפסטיבל רועי שגב הביעו את שביעות רצונם מכמות המבקרים בפסטיבל: 'אנחנו שמחים על הבעת האמון של הקהל החם שהגיע לאירועי הפסטיבל זאת השנה ה-32 ברציפות. השנה חזר הפסטיבל המסורתי למתכונתו הבינלאומית ורכבת אווירית של מאות שחקנים ואנשי במה מכל העולם נחתו בחיפה כדי להשתתף ולהציג את מופעי הרחוב מכל העולם בפני הקהל המקומי'.

הפסטיבל יימשך עד יום שלישי השבוע ובמהלכו יוצגו הפקות מקור במיוחד לפסטיבל זה, לצד הצגות ילדים מובילות. וגולת הכותרת היא כאמור ההצגה הפותחת 'פרפרים בראש' משיריה של נעמי שמר מאת ובבימויה של צביה הוברמן ומיכאל מושונוב שמגלה פעם נוספת כמה התפוח נפל קרוב לעצים מהבית.

ראש העיר חיפה ד'ר עינת קלוש רותם: 'הפסטיבל להצגות ילדים הבינלאומי נוסד בשנת 1987 ומאז ביסס את מעמדו כפסטיבל הילדים הטוב ביותר. כבכל שנה המבקרים הם העדות הטובה ביותר להמשך קיומו..אני מאחלת לכל באי הפסטיבל הנאה מרובה מהתרבות והעיר חיפה'.

הקליקו כאן כדי לדעת כל מה שרציתם לדעת על פסטיבל חיפה הבינלאומי ה-32 להצגות ילדים בתיאטרון חיפה :

https://www.rinunim.co.il/Article.php?CatID=5&Page=1&ArticleID=52811
מימין לשמאל ללי שמר, סנדרה שדה, מיכאל מושונוב, מוני מושונוב, צביה הוברמן. צילום: רפי דלויה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   בימים אלו פורש לגימלאות פרופ' אלי...
*   אות אביר איכות השלטון הוענק לפרופ'...
*   עיריית חיפה והמרכז ליזמות עסקית וטכנולוגית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים