ד'ר אור בן שאול מונה לסגן מנהל מחלקת עיניים במרכז הרפואי 'כרמל' מקבוצת 'כללית'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון

הוריו העניקו לו שם מחייב מאוד שמן הסתם התווה לו את הדרך להביא את האור לעיניהם של המטופלים. כתב המינוי הוגש לו באירוע חגיגי בנוכחות מנהל ביה'ח 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג, חברי הנהלת ביה'ח, מנהל מחלקת עיניים פרופ' אורן טומקינס ויו"ר ועד הרופאים ד'ר אריה ביטרמן.

פורסם ב: 12/04/2022 18:31

ד'ר אור בן שאול סגן מנהל מחלקת עיניים בבי'ח 'כרמל'. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל
במסגרת תפקידו כסגן מנהל המחלקה ד'ר אור בן שאול יהיה אחראי על כלל פעילות מרפאות העיניים המקצועיות והאמבולטוריות של המחלקה וניהול חדרי הניתוח. הוא יעבוד בצמוד למנהל המחלקה פרופ' אורן טומקינס, בקידום חדשנות מחקר ואקדמיה במחלקה.

ד'ר אור בן שאול למד רפואה בטכניון ואת הסטאז' שלו העשה בבי'ח 'איכילוב'. בשנת 2018 הוא סיים את ההתמחות שלו בעיניים ב'כרמל' ואת השתלמות העל שלו בתחום השתלות קרנית וניתוחי עיניים מתקדמים הוא עשה בביה'ח בלימה שבפרו.

בתום תקופת ה'פלו-שיפ' בחו'ל חזר ד'ר בן שאול ל'כרמל' והפעם כרופא בכיר בתחום השתלות הקרנית וניתוחי קטרקט. עם חזרתו לארץ היה ממקימי מרפאת הפרימיום של מחלקת עיניים. זהו שירות מיוחד הניתן למטופלים ב'כרמל' המאפשר השתלה של עדשות תוך עיניות חדישות ומתקדמות בניתוחי קטרקט.

אומר ד'ר אורן בן שאול: 'אני מאמין שהתפקיד שלי הוא לאפשר לצוות המצוין והמקצועי של המחלקה את התנאים המיטביים להצליח לעשות את מה שהם עושים הכי טוב, ולהעניק לחולים את טיפול העיניים הטוב יותר. מחלקת עיניים ב'כרמל' היא מאוד מקצועית ומצטיינת כאשר המייחד אותה הוא האיכפתיות המיוחדת של הצוות'.

מחלקת עיניים של 'כרמל' מקבוצת 'כללית' היא גדולה ומצטיינת המעניקה את כל מגוון השירותים והניתוחים ברפואת העיניים: ילדים ופזילה, קרנית, רשתית, גלאוקומה, אוביאיטיס, קטרקט, פלסטיקה ונוירואופתלמולוגיה.
המחלקה פרוסה ומחוברת גם בקהילה ומפעילה מרפאות גדולות ומקצועיות בקהילה ב'כללית' במרכז 'לין', בקריית אתא, במרכז רפואי 'זבולון' וב'כרמל'.

בטקס קבלת המינוי בירך מנהל המחלקה פרופ' אורן טומקינס את ד'ר אור בן שאול :'ד'ר אור מוביל תהליכים רבים ועושה עבודה נהדרת במחלקה. חשוב היה לי להמשיך את העבודה הנהדרת שלו ואיתו. הבחירה בד'ר בן שאול היתה לי פשוטה וברורה, יחד נמשיך להצעיד את המחלקה במלוא הכוח'.

ד'ר אריה ביטרמן יו'ר ועד הרופאים אמר כי פרופ' אורן וד'ר אור הם שילוב מנצח , ובירך לרגל המינוי החדש כשהוא מאחל הצלחה רבה לד'ר אור בן שאול בשם כל רופאי בית החולים 'כרמל'.

מנהל 'כרמל ד'ר אבי גולדברג בירך את ד'ר אור בן שאול לרגל המינוי : 'מחלקת העיניים שלנו ב'כרמל' היא מהמחלקות המצטיינות ומרכזי המצוינות המובילים של בית החולים. המחלקה מושכת מתמחים רבים ויש בה פעילות מרפאתית ענקית ומגוון ניתוחים. המחלקה מובילה פרויקטים מיוחדים לרפואה מרחוק והיא פועלת עם המון חדשנות
אני מברך את ד'ר אור ומאחל לו שיחד עם החיוך החם שלו והכישרון הניהולי והמקצועי שלו ימשיך לתרום למחלקה והמון הצלחה '.

ד'ר אור בן שאול בן 41 תושב חיפה נשוי לד'ר שחר בן שאול, חוקרת בחברת 'ביוטק' ואב ליונתן בן 9, יאיר בן 7 ומאיה בת 4 חודשים. המדור מצטרף לברכות.


בתמונות
ד"ר אור בן שאול ופרופ' טומקינס
ד"ר בן שאול עם ההנהלה בקבלת כתב המינוי
ד"ר אור בן שאול
קרדיט צילום – צילום אלי דדון
אור בן שאול ופרופ טומקינס

ד'ר אור בן שאול עם כתב המינוי. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מפגש מרגש התקיים בין נטלי לייכט שילדה...
*   מדריכי מגן דוד אדום בפריז קיימו הדרכת...
*   'כללית' מעניקה מעטפת טיפולית בקהילה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים