המפורסמות הגיעו לקניון עופר רמת אביב ביחד עם האמהות שלהן, לפתיחת התערוכה 'אמא יקרה לי'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אור גפן

מדובר בתערוכה בה צולמו המפורסמות עם האמהות שלן בלוק זהה בבגדי מעצבים ישראלים. הגיעו והתרגשו מהתערוכה וגם תרמו מבגדיהם ל'ביגודית' של 'ויצו' ששולבה בתערוכה: נועם פרוסט, מור סילבר, שמחה גואטה, שני גולדשטיין, הבלוגרית יובל כספית, לירז ברניס, סתיו סטרשקו, רומי נסט ורומי ספקטור

פורסם ב: 11/04/2022 12:17

טלי בראל מנהלת השיווק של רמת אביב עם המפורסמות שבאו לתערוכה. צילום: אור גפן
סיכמה מור סילבר: 'אמא שלי בחו'ל ולצערי לא הצליחה להגיע, אך בזכותה אני האדם שאני היום' . מור סילבר היא אמא לשלושה בנים קטנים וגם אשת עסקים מצליחה אשר לאחונה פיתחה ליין של מצעים אורגנים מבמבוק.

הדוגמנית נועם פרוסט הגיעה עם אמה, הדוגמנית לשעבר ומגישת הטלוויזיה ענת בירן שהיא כיום סבתא. הן סיפרו כי מחמיאים להן על הדמיון הויזואלי. נועם סיפרה שיש מגוון פרוייקטים בדרך שהיא שותפה להם.

טלי בראל מנהלת השיווק של קניון עופר רמת אביב חתמה את האירוע: 'החלטנו ליזום שיתוף פעולה עם ויצו עמותה המנוהלת ומקדמת נשים. פעילות זו משלבת גם חוויה לקהל הרחב וגם את תרומתם , ערך משמעותי וחשוב לנו כחברה.בתערוכה החדשה אנו נותנים כבוד לאימהות, הנשים שעיצבו עבורנו את האידיאל בתחומים רבים וכמובן גם לוקחות מהן השראה בכל מה שקשור לאופנה וסטייל'.
גילה גואטה ושמחה גואטה. צילום: אור גפן

מימין ענת בירן ונועם פרוסט. צילום: אור גפן

יובל כספית ורומי נסט. צילום: אור גפן

מור סילבר .צילום: אור גפן

מימין לשמאל מור סילבר ויובל כספית. צילום: אור גפן

סתיו סטרשקו .צילום: אור גפן

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   בימים אלו פורש לגימלאות פרופ' אלי...
*   אות אביר איכות השלטון הוענק לפרופ'...
*   עיריית חיפה והמרכז ליזמות עסקית וטכנולוגית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים