עובדי כללית מחוז חיפה וגליל מערבי התנדבו בשלל פעילויות ביום המעשים הטובים שמצויין היום בשלל מוקדים ברחבי המחוז

בשעות הבוקר הגיעו העובדים הנרגשים והחרוצים להדרכה על המשימות המצפות להם ומיד לאחר מכן חולקו לקבוצות עבודה והחלו לבצע את המשימות. במהלך היום הגיע מנהל המחוז, רונן נודלמן, לתמוך ולעודד את עובדי המחוז המסורים והביע את הערכתו על הפעילות המיוחדת ועל רוח ההתנדבות

פורסם ב: 01/04/2022 10:41

צילום: דוברות 'כללית'
ב'עמותת שווים' בחיפה - מרכז שיקום להכשרה ושילוב תעסוקתי העובדים סייעו בקווי הייצור השונים לצד מקבלי השרות במקום, בפעילות במעון היום סייעו העובדים בפעילות היומית של המעון, ניתנו הרצאות בנושא תזונה נכונה ומניעת תאונות בית. במעון ויצו בעכו הצוותים ערכו פעילות מוזיקלית לילדים, פעילות נוספת הייתה ב'קופסא טובה' -המעון בנווה בנימין.

חלק מהעובדים התנדבו בגני ילדים ובמרכזי קליטה ובנוסף חולקו חבילות מזון לנזקקים בבניין חב'ד, כמיטב המסורת נערכו שיחות טלפון וביקורי בית לגימלאים שפרשו ב- 10 השנים האחרונות, במרכז חירום בפנימיית אהבה נערכו עם הילדים פעילויות ספורט, הוכנו שייקים, כדורי שוקולד, סדנאות צביעה. בירכא, הצוותים ביצעו פעילויות רווחה למשפחות נזקקות ופעילות לילדים עם צרכים מיוחדים, בכפר יאסיף בוצעו פעילויות ריפוי בעיסוק ויצירה של יציקת סבונים - בבית הקשיש, בכפר ורדים הצוות חילק למטופלים בודדים עוגות ביתיות.

צוות מרפאת 'כללית' צאלון בקריית חיים הכין ארוחת בוקר מפנקת למקלט נשים שנמצא סמוך למרפאה ומרכז בריאות הילדים נהריה בגעתון ביצע פעילות בריאותית בבית הספר אילנות עם תלמידים עם צרכים מיוחדים ובמעון השיקומי בבית חולים נהריה. צוות הסיעוד ממרפאת כללית מעלות ביקר בהוסטל מעלות וקיים הרצאה בריאותית ומעקב אחר מטופלים כרוניים בשיתוף עם צוות ההוסטל וצוות מרפאת כללית נהריה מקצועית אירח במרפאה ילדים מבית ספר עדנאן ילדים עם צרכים מיוחדים.

סיכם מנהל המחוז של 'כללית' רונן נודלמן: 'ליום המעשים הטובים יש ערכים חשובים ואני מאוד שמח על שיתוף הפעולה הקיים עם המרכזים השונים ברחבי המחוז. עובדי מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית' ימשיכו לתרום לקהילה, כפי שהם עושים במהלך כל ימות השנה'.

(אורטל ציגלמן)
הנהלת מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית' בעמותת 'שווים'. צילום: דוברות 'כללית'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   עצרת מחאה התקיימה הבוקר בכניסה למרכז...
*   ראש המועצה המקומית דליית אל כרמל רפיק...
*   פרופ' פרנסיס מימוני מונה למנהל המחלקה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים