מיאמי על מפת העסקים הישראלית. נחתם הסכם הבנות (MOU) היסטורי עם לשכת המסחר של מיאמי- Greater Miami Chamber of Commerce צילום: יאיר שגיא

אמיר שני, סגן נשיא איגוד לשכות המסחר, ואלפרד סנצ'ז, נשיא לשכת המסחר של מיאמי, חתמו שלשום על הסכם הבנות (MOU) לקידום ולחיזוק הקשרים העסקיים בין השווקים. ראשת המחוז של מיאמי, דניאלה לוין קאוה ציינה את חשיבות ומעמד ההסכם ה'היסטוריים'

פורסם ב: 31/03/2022 07:28

צילום: יאיר שגיא
טקס החתימה התקיים במשרדי חברת גרינברג טראורינג בנוכחות ראשת המחוז מיאמי-דייד הגב' דניאלה לוין קאוה (Daniella Levine Cava), שהגיעה לישראל בראש משלחת בת כ 50 נציגים מהמגזר הפרטי והציבורי, ובסיוע של סוכנות ENTERPRIS FLORIDA אשר מהווה את הזרוע הכלכלית לפיתוח עסקי בינלאומי של מדינת פלורידה. מיאמי-דייד הינו המחוז המאוכלס ביותר של מדינת פלורידה הנמצא בדרום מזרח המדינה ומאכלס כ 2.5 מליון תושבים, המחוז כולל בתוכו את העיר מיאמי ו33 ערים נוספות.

דניאלה לוין קאוה ציינה כי 'ההסכם יתרום רבות לשתי המדינות, אני מזמינה חברות ישראליות ומשלחות להגיע למיאמי ולשתף פעולה עם חברות מקומיות'.

אמיר שני סגן נשיא איגוד לשכות המסחר בירך על אבן דרך חשובה זו ואמר כי 'אנו מצפים לשותפות שתביא ערך לחברי הלשכה, מיאמי היוותה במהלך הקורונה יעד אטרקטיבי לחברות סטארטאפ רבות ומובילה את שווקי הנדל"ן ובריאות בפלורידה, אנחנו מאמינים כי נוכל יחד לייצר הזדמנויות עסקיות רבות ולעודד מסחר בין המדינות. מיאמי ופלורידה הן שער טבעי לשווקי דרום אמריקה מה שמגדיל את הפוטנציאל הטמון במסחר עם מיאמי'.

במעמד החתימה נכחו: ריק ביזלי חבר בורד בלשכת המסחר ומנכ'ל חברת CareerSource בדרום פלורידה; מייקל פיני, נשיא המועצה הכלכלית של מיאמי דייד; מר אוליבר גילברט, סגן נשיא בורד מחוז מיאמי דייד; ג'ין מונסטיין, נציב מחוז מיאמי דייד.
צילום: יאיר שגיא

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   בימים אלו פורש לגימלאות פרופ' אלי...
*   אות אביר איכות השלטון הוענק לפרופ'...
*   עיריית חיפה והמרכז ליזמות עסקית וטכנולוגית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים