ראש לשכת עורכי הדין בישראל עו'ד אבי חימי: 'אבל כבד ירד על רבים מאוד בפסיפס הישראלי והיהודי המיוחד שלנו, עת קיבלנו בצער את הבשורה המרה'

'קיבלנו בצער את הבשורה המרה על לכתו של הרב קניבסקי. בשם לשכת עורכי הדין אני מבקש להשתתף בצערה של המשפחה והציבור הגדול בעם ישראל שאיבד היום מנהיג רוחני יחיד בדורו. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים'. אלי בין מנכ'ל מד'א והצוותים, ערוכים להלווית הרב חיים קניבסקי זצ'ל

פורסם ב: 20/03/2022 06:24

צילום: באדיבות לשכת עורכי הדין
צוותי מגן דוד אדום ערוכים לאבטח רפואית את מסע הלוויה שיתקיים היום בשעות הבוקר בבני ברק, בנוכחות מאות אלפי משתתפים. ממד'א נמסר כי כוחותיהם יתפרסו בשטח בכוחות מתוגברים, על מנת להעניק מענה רפואי מיידי לכל נפגע שיזקק לכך


מסע ההלוויה צפוי לעבור ברחבי בני ברק ואליו יתלוו סגירות כבישים ראשיים ודרכים מרכזיות בסביבה. על מנת לאפשר לכוחות מד"א בעיר להמשיך ולפעול להצלת חיים גם במהלך ההלוויה, נערכים במד"א בכוחות מתוגברים בתיאום משטרת ישראל להפעלת מערך נרחב של סיוע רפואי.

הכוחות כוללים מאות חובשים, פאראמדיקים ומגישי עזרה ראשונה מרחבי הארץ, אשר יאבטחו רפואית את הצירים ואת מסע הלוויה עם עשרות ניידות טיפול נמרץ, אמבולנסים ואופנועי מד"א הכוללים ציוד רפואי מתקדם. שירותי הדם של מד"א פועלים בשיתוף הפעולה עם בתי החולים בסביבה, על מנת לוודא שמלאי הדם מספיק במקרה של מקרה חירום. בנוסף, ערוכים במגן דוד אדום להגיש סיוע מיידי ונרחב בעת אירוע רב נפגעים.

במד'א מזכירים לציבור, כי גם בעת ההלוויה, מוקד 101 של מד"א שיתוגבר בחובשים ופראמדיקים ימשיך ויקבל קריאות שגרה וכוחות מד"א בבני ברק והסביבה תוגברו באופנועי חירום וערוכים להגיע לכל קריאה בזמן הקצר ביותר.

במד"א מבקשים מהציבור הרב שיגיע להשתתף במסע ההלוויה, להימנע מלהידחק למוקדי צפיפות ועומס, לעטות מסכות ולהקפיד על הנחיות הקורונה ככל האפשר. על מנת שלא להיפצע, יש להימנע מלטפס על גדרות, עמודים וגגות, יש לשים לב לילדים הנמצאים בסביבה, להקפיד על שתייה מרובה ולהזעיק את מד'א בטלפון החירום 101 או ביישומון 'מד"א שלי' בכל צורך רפואי שעלול להתעורר.

מנכ'ל מד'א אלי בין: "מגן דוד אדום מתאבל עם פטירתו של שר התורה, הרב קניבסקי זצ'ל. האבטחה הרפואית של הלוויה היא אירוע לאומי, מהגדולים שידעה מדינת ישראל ומגן דוד אדום כארגון ההצלה הלאומי של מדינת ישראל נערך בשיתוף פעולה מלא עם משרדי הממשלה הרלוונטים, משטרת ישראל והרשויות וערוכים בכוננות מלאה לאבטח רפואית את מסע הלוויה, עם מאות חובשים ופראמדיקים שיפרסו בשטח ובאמצעות אמצעים טכנולוגיים ורפואיים. כבר בשעות הבוקר המוקדמות רמת הכוננות של מד"א תעלה בכל רחבי הארץ. אני קורא למשתתפים בהלוויה להישמע להנחיות כוחות הביטחון והמארגנים, להימנע מצפיפות ולנקוט באחריות וזהירות רבה/.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   הישג ענק במאבק נגד ה-BDS: בן & ג'ריס ישראל...
*   ח'כ לימור מגן תלם העלתה הצעת חוק ליווי...
*   יקיר העיר חיפה א.ב יהושע הלך הבוקר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים