הפאראמדיק של מד'א שי קדוש מאופקים הגיע במהלך משמרת בניידת טיפול נמרץ להציל אישה, וגילה מאוחר יותר כי זוהי שכנתו לשעבר. כתבה: רונית קיטאי

בשבוע שעבר, כאשר הגיעה אתי טל (62) יחד עם בני משפחתה לתחנת מד'א בנתיבות, על מנת להודות לאלה שהצילו את חייה, היא גילתה להפתעתה הרבה כי אחד מהפראמדיקים של מד'א שהציל את חייה היה שי קדוש. הוא היה שכן שגר ממש בבית שממול אליה לפני 20 שנה וגם שיחק עם ילדיה. אתי ואמו עדיין בקשר עד היום

פורסם ב: 14/03/2022 09:58

מפגש מרגש בין פאראמדיק מד'א שי קדוש (מימין) ואתי טל. צילום: דוברות מד'א
במהלך משמרת בניידת טיפול נמרץ הוזנק פאראמדיק מד"א שי קדוש למקרה חירום בבית באופקים והעניק טיפול רפואי לאתי טל (62) שסבלה ממצוקה נשימתי משמעותית והייתה בהכרה מעורפלת. שי, יחד עם חובש בכיר במד'א, שמעון ממן, העניקו לה טיפול רפואי מהיר ומקצועי במהלכו הרדימו והנשימו אותה ופינו אותה לבית החולים במצב יציב. לאחר שהתאוששה בבית החולים ביקשה אתי מבני משפחתה לאתר את צוות מד'א שהציל את חייה ולהוקיר להם תודה.

על המפגש המרגש וסגירת המעגל המיוחדת, סיפרה אתי טל: 'הצוות היקר הציל לי את החיים והמינימום שיכולתי לעשות היה לפגוש אותם ולהודות להם. הם הגיעו במהירות והעניקו לי טיפול הכי מקצועי ואיכותי שיש. כששי ושמעון נכנסו אלי הביתה ראיתי שני מלאכים לבושים בלבן ורגעים ספורים לאחר מכן איבדתי את ההכרה. הדבר הראשון שאמרתי לבעלי כשהתעוררתי בבית החולים היה שאני חייבת לפגוש את המלאכים שלי. כשראיתי את שי עומד מולי בתחנה התרגשתי מאוד, ממש היו לי דמעות בעיניים, אני זוכרת אותו כנער , אבל היום, 20 שנה אחרי להבין שאותו הנער ששיחק עם הילדים שלי ואכל אצלי בבית הציל את חיי זה מרגש מאוד, ממש סגירת מעגל'.

השכן לשעבר שי קדוש, פאראמדיק מד'א: 'לפני רגע אתי הייתה בסכנת חיים ועכשיו היא מחייכת ומגיעה להודות כשהיא בהכרה מלאה, זה ממש אחד מהדברים שנותנים לנו כחובשים ופראמדיקים את הדלק להמשיך ולהציל חיים. במהלך המפגש המרגש הבנו, שאתי היא לא רק מטופלת, היא ואני מכירים כבר למעלה מ-20 שנה, מאז שהייתי ילד בן 8 כשהיא הייתה השכנה שהתגוררה ממש מולי. אני מאחל לה הרבה בריאות'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   יום הגיוון הבינלאומי צוין היום ברמב'ם...
*   ד'ר מאיה שימשי-ברש, מומחית ברפואת ילדים...
*   מאיר גולן חגג שם 88 שנים ועבר בבי'ח...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים