עשרות ארגזי תרומה של ביגוד, שמיכות, צעצועים, מוצרי טואלטיקה ועוד, הועברו מהקריה הרפואית רמב'ם אל מרכז הקליטה בחיפה. כתבה: רונית קיטאי

בובה מנחמת, בגד חם והרבה אהבה מעובדי רמב'ם שתרמו לפליטים מאוקראינה. זהו המשלוח השני שיצא מרמב'ם למטרה זו

פורסם ב: 09/03/2022 14:57

עשרות ארגזי תרומה, המכילים ביגוד, שמיכות, צעצועים, מוצרי טואלטיקה ועוד מצרכים חיוניים, עשו לפני שעה קלה את דרכם מהקריה הרפואית רמב"ם אל מרכז הקליטה בחיפה.

את התרומה יזם השירות הפסיכולוגי ברמב'ם, אשר רתם אליו את מחלקת הרווחה באגף משאבי אנוש וגורמים נוספים מיחידות ומחלקות בית החולים.

מספרת ליאת אריאל מנהלת השירות הפסיכולוגי בבית החולים: 'ההיענות היתה עצומה. כמי שאמונים על טיפול יום יומי בציבור האנשים, נתינה היא חלק מה-ד.נ.א שלנו. גם כשמדובר ביציאה אל הקהילה, המקומית והבינלאומית, עובדי רמב'ם נרתמים בשמחה וזה מחמם את הלב. מקווים שהצלחנו להעביר חלק מהאהבה הזו אל מי שזקוקים לה כל כך כעת'.

את העברת ארגזי הסיוע ליוותה ליאת אריאל בעצמה, על מנת להבין מהשטח למה זקוקים הפליטים. הנסיעה לשם, אשר מבוצעת על ידי צוות מחלקת השינוע ברמב'ם, הפכה למרגשת במיוחד כשהתברר כי הנהג הוא איגור זלטקין, שעלה בעבר מאוקראינה. 'דיברנו כל הדרך על התחושות וההרגשה שלו', משחזרת ליאת אריאל ומוסיפה: 'לא פשוט כלל להיות בסיטואציה כל כך מורכבת, אבל גם איגור, ממש כמו ענאן מזאריב הנהג הנוסף, ובעצם כולנו, שמחים להיות חלק מהצד הנותן והמסייע'.

(דגנית קניג)
צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

צילום: דוברות הקריה הרפואית רמב'ם

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   עצרת מחאה התקיימה הבוקר בכניסה למרכז...
*   ראש המועצה המקומית דליית אל כרמל רפיק...
*   פרופ' פרנסיס מימוני מונה למנהל המחלקה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים