מלי לוי ולוסי אהריש נבחרו להוביל את קמפיין STAND UP! של לוריאל פריז למניעת הטרדות מיניות במרחב הציבורי.כתבה: רונית קיטאי

לדברי אילן נקש מנהל חטיבת מוצרי הצריכה ב'לוריאל ישראל': 'הקמפיין נועד לייצר שינוי חברתי וללמד את הציבור, כיצד ניתן להגיב בפעם הבאה שנהיה עדים להטרדה מינית'

פורסם ב: 02/03/2022 12:47

לוסי אהריש קמפיין סטנד-אפ לוריאל פריז.צילום: דניאל ישראל
הקמפין יעלה ביום האישה הבינלאומי בדיגיטל, ברשתות החברתיות ובשלט חוצות על מסך ענק בלב תל-אביב.
השחקנית מועמדת לגלובוס הזהב אל פנינג מובילה את הקמפיין הבינלאומי לצד שגרירות המותג הנוספות כמו אווה לנגוריה, קייט ווינסלט, הלן מירן ועוד.

בישראל נבחרו להוביל את הקמפיין הנ'ל השחקנית ומנחת הטלוויזיה מלי לוי והעיתונאית, השחקנית ומגישת הטלוויזיה לוסי אהריש. שתי המוכשרות הללו נבחרו בישראל להוביל את קמפיין STANDUP! שהינו חלק מהאג'נדה החברתית העולמית של המותג לוריאל פריז, שמטרתו למנוע הטרדות מיניות במרחב הציבורי ולהעלות מודעות לתופעה, כחלק מערך ה'עוצמה הנשית' של המותג.

קמפיין 'סטנד אפ!' (אל תעמדו מנגד), שיעלה ביום האישה הבינלאומי בדיגיטל, ברשתות החברתיות (פייסבוק, אינסטגרם וטיקטוק) ובשלט חוצות על מסך ענק בלב תל-אביב (הקוליסאום), הוא חלק מתכנית הדגל החברתית הגלובלית של לוריאל פריז –STANDUP ! נגד הטרדות מיניות במרחב הציבורי, שנועד למנוע הטרדות מיניות במרחבים הציבוריים, בדגש על העומדים מהצד - ולתת לכולנו כלים שיוכלו לצמצם את התופעה.

השחקנית מועמדת לגלובוס הזהב אל פנינג מובילה את הקמפיין הבינלאומי לצד שגרירות המותג הנוספות כמו אווה לנגוריה, קייט ווינסלט, הלן מירן ועוד.

הקמפיין נולד מתוך האג'נדה החברתית של המותג הדוגלת ב'עוצמה נשית' לאור מחקרים בעולם ובישראל, שהוכיחו כי התופעה רווחת ביותר וכי נשים שמוטרדות מינית חוות פגיעה חמורה בביטחון העצמי שלהן ובתחושת הערך העצמי.

בישראל, נבנתה שותפות ארוכת טווח עם איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית, במסגרת זו הושק אתר בעברית: standup-israel.com הכולל לומדה עם 5 כלים פשוטים בעזרתם אפשר ללמוד איך להגיב בביטחה בפעם הבאה שניתקל בהטרדה מינית/נחווה הטרדה בעצמנו. את הקמפיין מלווה האשטאג מקומי #דילעמודמהצד. עד היום עברו את ההדרכה הייעודית מטעם האיגוד מעל 50 אלף איש, ובכל שנה יעברו אותה עשרות אלפי איש ואישה, החל מבני נוער ועד מקומות עבודה.

מוסיף אילן נקש, מנהל חטיבת מוצרי הצריכה בלוריאל ישראל: 'הזווית הייחודית בפרויקט היא עוברי האורח שהם, פעמים רבות, עדים לתופעת ההטרדות המיניות מהצד, ובעזרת כלים פשוטים לומדים להגיב נכון. הבחירה במלי לוי ולוסי אהריש כפרסונות שיובילו את הקמפיין בישראל, מקורה בחיבורן הטבעי לערכי המותג, המתבטאים בביטחון עצמי ועוצמה נשית'.
מלי לוי נבחרה להוביל את קמפיין סטנד אפ נגד הטרדות מיניות- לוריאל פריז. צילום: יח'צ

השחקנית אל פנינג שמובילה את סטנדאפ בעולם .צילום: יח'צ

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   יריד הפרויקטים בפקולטה למדעי המחשב...
*   בכנס ACC של ארגון היועצים המשפטיים...
*   גל המדוזות הראשון הגיע לתחנת הכח רוטנברג...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים