Chiara Franny תשיק סדרת בשמים עם חברת 'אנג'ליני ביוטי'. כתבה: Ronit Kitai.צילום: חוליו רוסטיצקי, יח'צ חו'ל

קיארה פראני תשיק סדרת בשמים עם חברת אנג'ליני ביוטי. תאגיד הטיפוח האיטלקי הבינלאומי והיזמית הדיגיטלית והמשפיענית המובילה בעולם חתמו על הסכם זיכיון לייצור, הפצה וקידום של קו הבישום החדש במותג קיארה פראני. הבושם הראשון יושק ב-2023

פורסם ב: 23/02/2022 13:23

קיארה פראני .צילום: חוליו רוסטיצלי
'אנחנו מאד גאים להודיע על שיתוף הפעולה עם קיארה פראני, היזמית המובילה בתחום הדיגיטל אשר השכילה בכישרון רב, המשולב בסגנון המיוחד שלה והגישה היזמית החדשנית להוביל את הענף בשנים האחרונות. אנג'ליני ביוטי התחברה מאז ומעולם לערכי האתיקה והאחריות ומחוייבת לנושא החדשנות שבקיימות ברמה החברתית והאקולוגית.

החיבור בין ה- DNA שלנו לבין יכולותיה של קיארה פראני לפרש ולהבין את התשוקה של 'תושבי היבשת הדיגיטלית' מהווה את התשתית למיזם המשותף השואב השראה לעתיד תחת חזון הבלעדיות, הייחודיות והחופש להגדרה-עצמית של כל אדם. ההסכם, המציג לראשונה את קיארה פראני בתחום הבישום, מחזק את יכולותיה של אנג'ליני ביוטי כשותף תעשייתי המבטא את אישיות המותג שמייצר, בין היתר, בזכות שימוש בניסיון במיצוב והפצה סלקטיבית של המוצרים בשווקים בינלאומיים.

באמצעות הצעת ערך לדור החדש, אנג'ליני ביוטי, וקיארה פראני מבטאים חדשנות מערכתית שמאפשרת מהות איטלקית ורוח עדכנית", כך לדברי לואיז פלה פרננדז-וילקנס, נשיא ומנכ"ל אנג'ליני ביוטי ס.פ.א.

'אני מאד גאה בהסכם, שמשלים את ההיצע של המותג 'קיארה פראני' בתחום הטיפוח. עולם הבישום מהווה הזדמנות נוספת לצמיחת המותג והמרכיב האחרון בהתהוותו כמותג לייף-סטייל', אומרת קיארה פראני. האם גם אתם מריחים את ההצלחה שבדרך?

אנג'ליני ביוטי מהווה את היחידה העסקית של אנג'ליני תעשיות, הממוקמת במילאנו, ומתמחה במותגי בישום וטיפוח יוקרתיים ומוצרי הגנה מהשמש.

התאגיד אחראי על יצירת, פיתוח והפצה בינלאומית של סדרות בישום תחת המותגים: "טרוסארדי", "לאורה ביאג'יאוטי" בלומארין, מנדרינה דק, אנג'ל שלסר, ארמנד באסי, ומוצרי הטיפוח וההגנה מהשמש של אן מולרס.

אנג'ליני ביוטי מייצג חברות בשווקים אסטרטגיים כדוגמת איטליה, גרמניה, ספרד, פורטוגל, אוסטריה ושוויץ, באמצעות קבוצה, המונה 200 עובדים שנושמים, מייצגים, מזוהים ומזדהים עם מצויינות "תוצרת איטליה".

אנג'ליני ביוטי מאפשרת לחלומם של הלקוחות לחוות את קסם הייחודיות וזו המשימה של התאגיד.
תשוקה, התלהבות, יצירתיות, הנעה גבוה ואחריות הם הערכים המבדילים בין אנג'ליני ביוטי, המקפידה באופן מתמיד ועקבי לכבד את הזהות והייחודיות של כל מותג ומותג, לשם ייצור בשמים ומוצרים לטיפוח והגנה של העור, ותוך דגש על עיצוב ותקשורת, שיתופי פעולה וטאלנטים בינלאומיים מובילים בכל תחום.

לפרטים נוספים:

www.angelinibeaury.com


בליקדאין

https://www.linkedin.com/company/angelini-beauty

קיארה פראני הוא מותג לייף-סטייל, המציע ביגוד ואביזרי אופנה לנשים וילדים. הקולקציות במותג מצטיינות בצבעוניות ייחודית, מוטיבים, הדפסים וברק, המאפיינים את המותג, בנוסף לסילואט האייקוני שעוצב כפריט אספנים.

www.chiaraferragnicollection.com
Luis Pele נשיא ומנכ'ל אנגליני ביוטי. צילום: יח'צ חו'ל

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   TOPIC SKIN – FACE & BODY CREAM קרם טיפולי לפנים...
*   קרוב ל-1,100 טון טחינה גולמית של 'טורקיז'...
*   השחקנית מגי אזרזר נחתה אתמול (יום...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים